راز هایی در مورد تولید کفش نایک ایر

نایک از فناوری فلای وایر در قسمت میانی کفش بهره برده است تا مطمئن شوید که در سرعتهای بالا پاهایتان محکم در کفش قرار بگیرند. که در لایه میانی پاشنه و جلو کفش به کار رفته تا هنگام راه رفتن شما احساس راحتی داشته باشید و پاهایتان خسته نشود. در لایهی میانی این کتانی محفظههای گازی کمی بزرگتر و منعطف تر از مدلهای قبل شده و قسمتی از زیره کفش هم گود و خالی شده بود. فناوری جدید نایک ایر در اغلب کتانی های این کمپانی استفاده شده است.به کار گیری بالشتک های نرم در لایه کف کتانی فناوری جدید نایک ایر (Nike air) است و باعث ایجاد احساس راحتی برای ورزشکار می شود.در فناوری نایک ایر از کپسول های محکم و بادوام استفاده شده که انعطاف پذیری بسیار بالایی نیز دارد، این کپسول ها در قسمت میانی و جلوی کفش استفاده شده تا در زمان قدم زدن فرد خسته نشود و احساس راحتی کند.

در این مدل خبری از فناوری فلای وایر نیست و نایک از بندهای معمولی استفاده کرده است. زبانه و پاشنه کفش همچنین در مقایسه با مدل قبلی باریکتر شده است. کتونی نایک ایر برای چه افرادی مناسب است؟ کتونی نایک از محبوب ترین برند ها در زمینه لباس و کفش و کتانی ورزشی است. توجه کارمندان ناظر بازار سهام، به روند رشد و عملکرد دکتر مارتنز در بازار سهام به خصوص در دوران اپیدمی کرونا جلب شده است. شرکت NIKE که تلفظ آمریکایی آن ” نایکی ” و در زبان های غیر آمریکایی عموماً ” نایک ” می باشد، یک کمپانی چند ملیتی آمریکایی بوده که در زمینه طراحی، تولید، توسعه وعرضه محصولاتی نظیر کفش، البسه و پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی به بازار جهانی فعالیت میکند.

دمپایی مردانه را می توان در دسته بندی لوازم شخصی هر فرد قرار داد. اکثر مردم دنیا حداقل یک بار از این برند در لوازم و پوشاک خود استفاده کرده اند. سیستم طراحی شده در نایک ایر مکس برای این موضوع مهم و رفع نیاز های ورزشی گوناگون پاسخگو می باشد. تا از چنین خطراتی پیشگیری و فشار وارد شده به بدن کاهش یابد بخاطر همین موضوع اغلب ورزشکاران برای مسابقات از این کتونی بهره می گیرند. از کتونی نایک ایر استفاده کنند. در کوشنهای کتونی نایک ایر از هوای فشرده استفاده شده تا در برابر هرگونه فشار یا ضربهای کاملا مقاوم باشد. به جز این فناوری نایک ایر ضربه وارده به پا را کاهش داده و بعد از وارد شدن هر ضربه با انعطاف پذیری به فرم قبل باز می گردد و حالت اولیه خودش را نگه می دارد. این کفش به لطف استفاده از مش توری سبکتر بوده و همچنین دارای طراحی صاف و صیقلیتری است.

در صفحه مربوط به هر محصول, اورجینال بودن یا مونتاژ بودن کفش درج شده است و میتوانید با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید. حتما زمان انتخاب کفش نایک اصطلاحاتی مثل ایر ، ایر مکس ، ایر زوم و … کفش نایکی مدل ایر مکس برای ورزشکارانی که در باشگاه مشغول فعالیت ورزشی هستند بسیار گزینه خوبی می باشد؛ علاوه بر این، مدل Air MAX را در فضاهای باز از جمله خیابان، پارک و سایر مکان ها نیز می توان استفاده نمود. کفش نایک سری زوم مدل پگاسوس توربو ۲ در واقع نسخه روزمره-ورزشی کفش Nike Zoom Vaporfly 4% است. کفش نایک سری زوم مدل ایر زوم پگاسوس ۳۶ دارای کپسولهای هوای بزرگ و مخصوصی است که با فوم Cushlon محصور شده است تا محصولی نرم و راحت و منعطف در اختیار داشته باشید و بتوانید برای مدتهای طولانی از آن استفاده کنید.