راز هایی در مورد تولید کفش نایک ایر

خب حالا با استفاده از ابزارهای اندازه گیری و شبیه سازی های پیشرفته بهترین مکان برای جایگیری بالشتک ها در کفی کفش مشخص میشود. از مش در رویه این کفش استفاده شده است و همچنین رویه اکنون دارای منافذ گردش هوای بیشتری است که قابلیت تنفسپذیری کفش را در نواحی مانند قسمت قوسدار و بخش جلوی پا افزایش میدهد. دلیل این شهرت و محبوبیت ظاهر زیبا و مقاوم ومطابق استاندار های تعریف شده می باشد. پس می توان گفت این مطلب برای تقریبا تمامی افراد این کره خاکی جالب است. در مجموعه تهران رانینگ می توانید چندین رنگبندی جذاب از این مدل را جستجو و بر حسب سلیقه خریداری نمایید. مدل این کفش ایر می باشد بدین معنی که در قسمت لژ کفش فضایی تعبیه شده که داخل آن هوا وجود دارد که این امر باعث کاهش فشارهای وارده بر پای فرزند دلبند شما گشته و این کفش را به انتخابی مناسب برای استفاده طولانی مدت، بازی و پیاده روی تبدیل می نماید.

که شما در اثر استفاده طولانی مدت از کفش هرگز فشار بر روی ساق پا، عضلات پا و تاندونهای پا احساس نمیکنید و سبکی آن هرگز باعث خستگی پا نمیشود. پیاده روی طولانی مدت و ورزش هایی مانند بسکتبال توصیه می شود. زیره لاستیکی جامد برای دوام طولانی مدت. این محصول جذاب و راحت انتخاب مناسبی برای استفاده طولانی مدت فرزندان دلبند شما می باشد. ورزشکاران ورزش هایی مثل : پیاده روی طولانی مدت ، دو ماراتن و ورزشهایی مثل، بسکتبال توصیه میشود, از کفش نایک ایر (Nike Air) استفاده کنند. همچنین جنس خاص این محصول سبب می شود تا پای دلبند شما در استفاده طولانی مدت داخل کفش عرق نکند.

نایک از فناوری فلای وایر در قسمت میانی کفش بهره برده است تا مطمئن شوید که در سرعتهای بالا پاهایتان محکم در کفش قرار بگیرند. لبه های ورودی کفش که پا در آن قرار می گیرد به گونه ای طراحی شده که از مچ پاهای شما در برابر پرش های بلند و پیچ خوردن ناگهانی محافظت کند. حالا شما علاوه بر اینکه کفش فوق العاده نرم به پا دارید ،پس از هر بار قدم گذاشتن بر روی زمین انرژی وارد شده به زمین را به صورت بسیار مطلوبتر بازیابی کرده و در برداشتن گام بعدی مورد استفاده قرار میدهید. و هرگز دچار خستگی نمیشوید بلکه انرژی شما برای برداشتن گامهای بعدی بیشتر نیز خواهد شد.

این کفش در ابتدا برای بازی بسکتبال تولید شد و اولین کفش بسکتبال بود که در آن از سیستم بالشتک گذاری نایک ایر Nike Air استفاده شد. کتانی نایک آپتمپو Nike Air Uptempo ، یکی از معروف ترین کفش های محبوب بسکتبال است که در سال 1996 وارد بازار شد. بالشتک گازی Visible Max Air در ارتفاع پاشنه از ضربه محافظت می کند. از کوشن های هوا در اغلب کفش های کمپانی نایک استفاده می شود. خرید کفش نایک اصل یا خرید کفش نایک های کپی؟ و یا به هنگام خرید کفش نایک یکی از گزینه های آنان بوده است. اگر بخواهیم ویژگی اصلی کفشهای Air Force رو نام ببریم، ویژگی اول دوام بالای کفش است.