راز هایی در مورد تولید کفش نایک ایر

در واقع در این تکنولوژی تودهای از هوای فشرده شده در کیسههایی بادوام و مقاوم و در عین حال بسیار منعطف است که در لایه میانی پاشنه و جلو کفش به کار رفته تا هنگام راه رفتن شما احساس راحتی داشته باشید و پاهایتان خسته نشود. کوشن یا کوسنهای نرم به کار رفته در قسمت کفی کفش همان تکنولوژی ایر نایک (Air Nike) است، که سبب راحتی هرچه بیشتر کفش میشود. این شرکت در ابتدا با نام Blue Ribbon sports به معنای محصولات ورزشی روبان آبی در ۲۵ ژوئن سال ۱۹۶۴ توسط بیل بُوِرمن و فیل نایت آغاز به کار نمود و در ۳۰ می ۱۹۷۱ به صورت رسمی به نام NIKE تغییر نام داد. اگر بخواهیم ویژگی اصلی کفشهای Air Force رو نام ببریم، ویژگی اول ایرفورس نایک دوام بالای کفش است. مایکل جردن این کفش را هنگام بازیِ ناشناخته ی آنفولانزا پوشیده است، که وی هنگام ابتلا به آنفولانزا بازی کرده است.

مانند اکثر هنرمندان ، امینم عاشق کفش ورزشی خود است.او قبلاً چند همکاری خوب با نسخه های محدودی ایجاد کرده است ، به همین دلیل وقتی از او برای همکاری با کارهارت دعوت شد ، به حقیقت پیوست. رنگ اصلی این کفش سفید بوده که با رنگ های نارنجی و سبز و مشکی جزئیات ظاهری کفش را طراحی کرده اند. حروف « AIR » بزرگ از نقاشی های خیابانی و هنرهای پاپ دهه 90 میلادی الهام میگیرد که توسط ویلسون اسمیت طراحی و توسط اسکاتی پیپن در اواخر دهه 90 به شهرت رسید. این کفش دارای یک طراحی کاملاً بی نظیر در زمان خود بود.

این کفش هنوز یک کفش فوق العاده محبوب است و به طور مداوم رنگ های جدیدش تولید می شوند و با این حال ، سبک های قدیمی تری هستند که بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. شیارهای فلکس حرکت پای شما را تقلید می کنند تا گامی طبیعی تر داشته باشید. لوگوی نایک نماد الهه ی پیروزی است و به معنی سرعت و حرکت میباشد. اگر شما سلیقه گران قیمتی دارید و مانند الماس هستید ، ممکن است عاشق این کفش شوید. پوشیدن یک جفت کفش مانند این ممکن است نادر ترین توجه ها را به خود جلب کند و به همین دلیل است که بیگ بوی برای جمع آوری پول برای بنیاد خود ، این ها را به حراج گذاشت.

این کتانی با قیمت 15،000 دلار به فروش می رسد زیرا مالک آن ادعا می کند که از مواد بالستیک ساخته شده است. مش روی تمام سطح قسمت بالایی تهویه را فراهم می کند. با این حال یکی دیگر از ایر جوردن ها ، در این لیست قرار دارد که بخشی از تاریخ کتانی است و به همین دلیل چنین قیمت بالایی دارد. چنین ساختاری به شما این امکان را میدهد که ارتجاع بیشتری را بدون وجود یک سازه تجربه کنید ،شما حالا میتوانید روی هوا قدم بزنید! تنها جفت کفش ورزشی آدیداس که در لیست ما قرار دارد، این کفش است.این سبک کفش فقط مخصوص یک نوع خاص از افراد است اما در کل کفش مناسبی برای همه افراد می باشد.