در صفحه مربوط به هر محصول

نایکی که در ایران آن را نایک هم میخوانند شرکت آمریکایی چند ملیتی است که در زمینه طراحی، تولید، توسعه و عرضه محصولاتی نظیر کفش، پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی به بازار جهانی فعالیت میکند. فروشگاه اینترنتی مالتینا مجموعهای از بهترین و پرفروشترین کفشها از برندهای معتبر جهانی را در اختیار شما عزیزان قرار داده است، با یک انتخاب دقیق و هوشمندانه میتوانید در وقت و هزینه خودتان صرفه جویی کنید. از شخص دیگری بخواهید که دور تا دور پای شما را با خوکار یا مداد بکشد. و به خاطر داشته باشید زمانیکه کفش رانینگ می خرید چند سانتیمتری بیشتر، به سایز واقعی پای خود اضافه کنید. افرادی با پای پهن بهتر است سایز بزرگتر و پهن تر را سفارش دهند. افرادی با پاهای پهن تر اغلب با تناسب کامل کفش با پا مشکل دارند.

ازدیگر تکنولوژی های معروف کفش های ورزشی نایک می توان به تکنولوژی نایک ایرNIKE AIR اشاره کرد که در این ویژگی در زیره ی کفش کپسولی مملو از هوا وجود دارد که باعث حرکت راحت تر می شود و لازم به ذکر است که این کیسه از مقاومت بالایی برخوردار است در کفش هایNike Air Presto از این ویژگی استفاده شده است. لایه فیبر کربنی در تولید این کفش به کار رفته و هم چون دیگر محصولات نایک که در گزارش بالا لوکس تهران به آن اشاره شده است، انعطاف پذیری عالی دارد و برای حرکت های بلند مدت، مناسب تشخیص داده می شود. با استفاده از توضیحات زیر و جدول سایز کفش نایک (Nike)، سایز خود را انتخاب نمایید.

در پایان دهه ، نایک جایگاه خود را به عنوان رهبر صنعت به دست آورد ، اولین و تنها باری که یک شرکت در صنعت کفش / پوشاک ورزشی چنین دستاوردی را به دست آورد. دلیل اصلی راحتی،انعطاف و سبکی کفش های نایک چیست؟ کفش نایک بسیار راحت و با طراحی های فوق العاده برای پیر و جوان مناسب است و کفش نایک بسیار بادام و در عین حال زیباست. برای مثال اگر شما سایز کفش خود را که برند نایک (Nike) نیست را می دانید، سپس ببینید که سایز CM/JP برای آن کفش چیست. کفش نایک با الگوهای خاص و پیشرفته این برند تولید می¬شوند. کفش باریک نایک (Nike) حجم کمتری در رویه دارد و لایۀ میانی و کفی کفش مانند کفش با عرض معمولی است.

کفش نایک حالت ضربه گیری بسیار زیادی دارد تا مدت طولانی حالت خود را حفظ می کند و می توانید کتانی نایک را در مدل های مختلف برای موقعیت های متفاوت استفاده نمایید و تمام کارهایتان را در طی روز با استفاده از کتونی ورزشی مناسبی انجام دهید. سرعت به مسئله ی مد روز و در دسترس بودن اجناس اشاره دارد. اگر در پنجه یا پاشنه احساس تنگی می کنید ممکن است احتیاج به کفش پهن داشته باشید. با اقدامات پیگیرانه فیل نایت، بنیانگذار برند نایک، تولید کفش های نایک در سال 1971 افزایش یافت و مدلهای کفش متنوع و جذابتری توسط نایک روانه بازار شد، امروزه شرکتهای تولیدی پوشاک بسیار زیادی مثل برندهای آمبرو، کول هان و کانور به عنوان زیرمجموعه نایک در صنعت تولید پوشاک ورزشی مشغول فعالیت هستند.