در صفحه مربوط به هر محصول

به جز این فناوری نایک ایر ضربه وارده به پا را کاهش داده و بعد از وارد شدن هر ضربه با انعطاف پذیری به فرم قبل باز می گردد و حالت اولیه خودش را نگه می دارد. در میان تمام وسایل ورزشی ارائه شده، کتانی نایک ایر جز و پرطرفدارترین محصولات است. تنها جفت کفش ورزشی آدیداس که در لیست ما قرار دارد، این کفش است.این سبک کفش فقط مخصوص یک نوع خاص از افراد است اما در کل کفش مناسبی برای همه افراد می باشد. لیست کتونی های ذکر شده در این نوشته توسط تیم آریانامد از سراسر وب جمع آوری و برای شما عزیزان به شکل یک نوشته جمع آوری و در وبلاگ سایت آریانامد قرار دادیم. 3)استحکام بالا و ضربه پذیری: سیستم کوشن کتونی نایک ایر مکس برای طول عمرمفیدکفش و مقاومت بالاطراحی گردیده است.که به مرور زمان فرم خود را از دست نمیدهند، هربارکه پای شمابا زمین برخوردمیکندهمزمان با هر ضربه، هوای داخل کوشنها به سمت بالا پرتاب خواهد شد.

کتونی هایی که کوسن های فومی دارند براثر ضربه یا خم شدن شکسته می شوند. مانند اکثر هنرمندان ، امینم عاشق کفش ورزشی خود است.او قبلاً چند همکاری خوب با نسخه های محدودی ایجاد کرده است ، به همین دلیل وقتی از او برای همکاری با کارهارت دعوت شد ، به حقیقت پیوست. این کفش در ۲ رنگ مشکی و سورمه ای عرضه شده و سایز بندی اون هم ۴۱ تا ۴۴ هست که موقع ثبت سفارش می تونید رنگ و سایز مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید. به نظر می رسد 6000 دلار؛ قیمت بسیار مناسبی است که با سایر کفش های موجود در لیست گران ترین کفش های ما تا کنون مقایسه شود. این کتانی در این لیست قرار دارد زیرا مایکل جردن ویلکینز آن ها را پوشید و همین باعث شده این کتانی حتی با ارزش تر هم شود و از آن زمان به بعد ، تعداد زیادی از آن ها مجدداً ساخته شده است ، با این حال اولین ها ارزش بیشتری دارند بنابراین اگر می توانید یک جفت از آن ها را پیدا کنید ، قدرش را بدانید .

کفش نایک سری زوم برای برآورده کردن نیازهای دوندگان، از دوندگان ماراتن در کلاس جهانی گرفته تا کسانی که فقط میخواهند آخر هفتهها مسافت زیادی را طی کنند، طراحی شده است. یکی دیگر از کفش های رپر ها ، این بار توسط مک مورم ارائه شد اما با این حال ، آنها هنوز در لیست ما از گرانترین کفش ورزشی که تا کنون ساخته شده اند ، هستند. با این حال یکی دیگر از ایر جوردن ها ، در این لیست قرار دارد که بخشی از تاریخ کتانی است و به همین دلیل چنین قیمت بالایی دارد. آن ها بسیار نادر هستند و آخرین بار با قیمت 14،500 دلار در حراجی فروخته شدند.برای داشتن یک جفت از این کفش ها، باید اعتباری خاص و شهرت کاملی داشته باشید. از این کفش تنها 20 جفت ساخته شد که همه آن ها در حراجی در پاریس فروخته شدند.اگر تا به حال موفق به یافتن یک جفت از این موارد شده اید ، حتماً آن ها را نگه دارید که ارزش فعلی آنها در حدود 8000 دلار است.

علاوه بر این طراحی ظاهری بسیار شیک و جذاب و بادوام بودن آن سبب شده تا بسیاری از افراد طرفدار این کفش ورزشی با کیفیت و زیبا شوند. کفش نایک سری زوم مدل پگاسوس توربو ۲ در واقع نسخه روزمره-ورزشی کفش Nike Zoom Vaporfly 4% است. این سری از کفشهای نایک با بهرهگیری از فوم مخصوص و فوقالعاده منعطف تجربه متمایز و منحصر به فردی را برایتان به ارمغان میآورند. آنها فقط 10 جفت از این کفش ساخته اند و از اولین کفش هایی بودند که به طور مستقیم از طریق eBay فروخته می شدند. اگر کمی رنگ روی کفش تان دوست داشته باشید ، این مدل یزی می تواند برای شما مناسب باشد.