در صفحه مربوط به هر محصول

در کل ، برای ده جفت کتانی بیش از 227،000 دلار هزینه شد! تنها جفت کفش ورزشی آدیداس که در لیست ما قرار دارد، این کفش است.این سبک کفش فقط مخصوص یک نوع خاص از افراد است اما در کل کفش مناسبی برای همه افراد می باشد. نه نادرترین کفش در جهان است، و نه توسط هیچ کس پوشیده شده است و در عوض این کفش ها با الماس های شامپاین پوشیده شده اند و به همین دلیل 50 هزار دلار قیمت دارند. هربار که پای شما فرود می آید بالشتک نایک ایر ضربه را جذب میکند سپس با سرعت کمتری به شکل اولیه باز میگردد تا از مفاصل و ماهیچه های شما محافظت کند حالا به عنوان یک ورزشکار میتوانید سخت تر تمرین کنید و از چالشهای یک مسابقه لذت ببرید و در عین حال فشار کمتری را روی بدن خود حس کنید چون این فناوری راحتی بی نقصی را فراهم کرده است.

کفش ایر فورس باعث میشود که پاهایتان کمتر احساس خستگی کنند و حتی بعد از کار طولانی مدت نیز درد را در پاهایتان حس نکنید. این کتانی در این لیست قرار دارد زیرا مایکل جردن ویلکینز آن ها را پوشید و همین باعث شده این کتانی حتی با ارزش تر هم شود و از آن زمان به بعد ، تعداد زیادی از آن ها مجدداً ساخته شده است ، با این حال اولین ها ارزش بیشتری دارند بنابراین اگر می توانید یک جفت از آن ها را پیدا کنید ، قدرش را بدانید . از این کفش تنها 20 جفت ساخته شد که همه آن ها در حراجی در پاریس فروخته شدند.اگر تا به حال موفق به یافتن یک جفت از این موارد شده اید ، حتماً آن ها را نگه دارید که ارزش فعلی آنها در حدود 8000 دلار است.

با گذشت زمان آن ها بیشتر و بیشتر محبوب شدند و قیمتش منعکس کننده منحصر به فرد بودنش شد. این سری از کفشهای نایک با بهرهگیری از فوم مخصوص و فوقالعاده منعطف تجربه متمایز و منحصر به فردی را برایتان به ارمغان میآورند. لازم نیست به شما بگوییم که اگر می خواهید خودتان یک جفت از اینها را داشته باشید به جیب های بسیار عمیقی نیاز خواهید داشت. لیست کتونی های ذکر شده در این نوشته توسط تیم آریانامد از سراسر وب جمع آوری و برای شما عزیزان به شکل یک نوشته جمع آوری و در وبلاگ سایت آریانامد قرار دادیم. این کفش کاملا معمولی به نظر می رسد که به دلیل تعداد محدودشان ، در سال 2005 ساخته شدند.

این کتانی با قیمت 15،000 دلار به فروش می رسد زیرا مالک آن ادعا می کند که از مواد بالستیک ساخته شده است. این مدل که در بین بسیاری از ستاره های ورزشی ، رپرها و افراد مشهور محبوب است ، فقط در دسترس ثروتمندان و افراد مشهور است. خرید کفش نایک اصل یا خرید کفش نایک های کپی؟ چرا که کفش های های کپی با همان ظاهر و قیمت بسیار پایینتر در بازار موجود میباشند. سامان شوزز ارائه دهندهی کفش های اورجینال و های کپی با بالاترین درجه کیفیت موجود در بازار و قیمت مناسب میباشد. یکی دیگر از کفش های رپر ها ، این بار توسط مک مورم ارائه شد اما با این حال ، آنها هنوز در لیست ما از گرانترین کفش ورزشی که تا کنون ساخته شده اند ، هستند. آن ها بسیار نادر هستند و آخرین بار با قیمت 14،500 دلار در حراجی فروخته شدند.برای داشتن یک جفت از این کفش ها، باید اعتباری خاص و شهرت کاملی داشته باشید.