در صفحه مربوط به هر محصول

هربار که پای شما فرود می آید بالشتک نایک ایر ضربه را جذب میکند سپس با سرعت کمتری به شکل اولیه باز میگردد تا از مفاصل و ماهیچه های شما محافظت کند حالا به عنوان یک ورزشکار میتوانید سخت تر تمرین کنید و از چالشهای یک مسابقه لذت ببرید و در عین حال فشار کمتری را روی بدن خود حس کنید چون این فناوری راحتی بی نقصی را فراهم کرده است. و در برابر هر ضربه یا خم شدن مقاومت دارند.نکته دیگری که درباره فناوری نایک ایر وجود دارد این است که فرد در استفاده طولانی مدت از کتانی فشاری بر روی قسمت عضلات پا، ساق پا احساس نمی کند. این کفش به لطف استفاده از مش توری سبکتر بوده و همچنین دارای طراحی صاف و صیقلیتری است. آنها همچنین ۳ میلیمتر از قوس کفش کاستهاند که باعث بهبود استحکام و همچنین افزایش ذخیره انرژی میشود. این فوم مخصوص که توسط شرکت نایک استفاده میشود، میتواند انرژی را تا ۸۵ درصد بازگرداند.

که به بازگشت به حالت اولیه پاسخگویی و به زمان آن نیز زمان پاسخگویی میگویند. این ترکیب جذاب باعث تقویت و بهینه سازی زمان پاسخگویی در کفش میشود . در فناوری زوم الیاف کشیده شده در هم تنیده میشوند و سپس قالبگیری شده و بالشتکهای نایک ایر ترکیب میشوند . احتیاج به توضیح نیست که استفاده از هوا در یک حجم قابل توجه چقدر میتواند وزن یک کفش را کاهش دهد حالا ورزشکار کارایی بیشتری برای حرکت دارد چون کفش سبک تری پوشیده است علاوه بر آن نبود سازه در داخل بالشتک باعث دوام و طول عمر بیشتر کفش شده است. ایرسول حبابی توخالی است که با گاز نیتروژن پر میشود. طراحی بالشتک شامل جنس لایه ، اندازه بالشتک ، مقدار فشار گاز پر کننده بالشتک است .در انتها بهترین جایگذاری برای بالشتکها توسط متخصصین انتخاب و انجام میگردد.

تکنولوژی نایک ایر یک فناوری رونمایی شده توسط نایک است که با بکار بردن بالشتک هایی پر شده از گاز نیتروژن در کف کقش باعث نرم شدن کفش میشود. قسمت پاشنه و زبانه کفش طراحی باریکتری دارند که به معنای راحتی و تناسب بیشتر نسبت به قبل است. اما این کفش نایک ایر است که بیش از محصولات دیگر آن مورد توجه قرار گرفته است که بدون شک جزو محبوبترین و بینقصترین کفشهای کتانی و ورزشی هستند. به سبب استفاده از تکنولوژی FLYKNIT MAX باعث کاهش فشار وارده به پاو انتقال فشار به زمین میگرددو از بروز هر گونه آسیب جلوگیری میکند.از دیگر مزایای این تکنولوژی پخش یکنواخت وزن بدن است. همچنین فشار نیتروژن داخل هر بالشتک با توجه با نیاز تنظیم و پر میشود.

هر دو نسخه جدید مدل فلای دارای مکانیزم قوسدار جدیدی برای بستن بندهای کفش هستند که از قابلیت تنظیم بیشتری برخودار میباشد. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که برای فعالیت های روزانه خود به دنبال کفش های مخصوص, شیک و مقاوم هستید, بدون شک با برند نایک آشنا و از محصولات آن استفاده کردهاید. 1)کفش نایک ایر مکس مدل Nike Air Max 95:این کفش به عنوان نمادی از بدن انسان طراحی شده است، توری بالای آن نیز نشان ازپوست،پانلهابه عنوان ماهیچهها و حلقههای توری دندههای انسان دارد. جالب است بدانید کفش نایک Air MAX حتی برای ست کردن با لباس های اسپرت نیز گزینه بسیار مناسبی می باشد.