در صفحه مربوط به هر محصول

یکی از فاکتورهای اصلی برای تشخیص اصل بودن کفش نایک، قیمت محصول است. برچسب نصف قیمت بودن هرکالایی نشان دهنده تقلبی بودن آن محصول است. نایک به بسیاری از ورزشکاران و افراد محبوب محصول ارائه کرده است. شعار برند نایک JUST DO IT یا “انجامش بده”, از سخنان آخر یک قاتل سریالی الهام گرفته شده است. یکی از خصوصیات بسیار مهم در این محصولات ،برخورداری از وزن سبک و منحصر بفرد خواهد بود. از خصوصیات بارز دیگر در کتونی نایک حرفه ای ، می توان به طراحی های خلاقانه و منحصر بفرد این محصولات اشاره نمود. برندهای بسیار زیادی اقدام به تولید کتونی نموده اند .کشورهای پیشرفته با تکیه به علوم و فنون تولید کفش های کتونی اقدام به بهره برداری ایده آل و منحصر بفرد از آنها نموده اند. یکی دیگر از عوامل قابل توجه و موثر در این کفش ها توجه به قیمت مناسب و ایده آل آنها خواهد بود.

چرا که کفش های های کپی با همان ظاهر و قیمت بسیار پایینتر در بازار موجود میباشند. چرا کفش های کتانی نایک Nike ایر مکس اینقدر گران هستند؟ در سال 1964 برای اولین بار، نخستین محصولات برند نایک در آمریکا تولید شد. تهیه محصولات نایک از ابتدا بسیار مورد توجه بوده است. به این فکر کنید با خرید کفش نایک چه کاری می خواهید انجام دهید، با کتانی نایک قصد دارید راه بروید، بدوید، وزنه بردارید؟ به یاد داشته باشید برای خرید کفش نایک یا حتی دیگر برندها سعی کنید این کار را در پایان روز انجام دهید، زیرا پاها در طول روز بر اثر فعالیت زیاد متورم خواهند شد و کتونی ورزشی مناسب شماست که در این حالت نیز باید اندازه پاهای تان باشد و با آن احساس راحتی داشته باشید. خرید کفش نایک از جمله کارهای مهمی است که باید از مراکز معتبر انجام شود و میدانید که فروش کفش نایک امروزه به صورت نامعتبر با قیمت های نامناسب بسیار زیاد شده است.

در دسته کتانی های پیاده روی، قیمت محصولات از 65 دلار آغاز می شود و تا 250 دلار ادامه پیدا می کند. کفش نایک طی سال های اخیر مورد استقبال عده زیادی از ورزشکاران تا افراد عادی قرار گرفته. امروزه کتونی نایک زنانه جزو بهترین و مناسب ترین مدل ها برای ورزش و زندگی روزمره به حساب میآیند. این کتونی ها بسیار مناسب برای انواع ورزشها خواهند بود. انواع مدل کفش نایک به دلیل دارابودن تکنولوژی های بهروز کفش و کتانی اورجینال به کتونی هایی سبک و بسیار نرم تبدیل شده اند. خرید کتانی نایک در هایپرجیم بسیار به صرفه بوده و با تنوعی که کفش نایک در این فروشگاه دارد راحت تر می توانید کتونی ورزشی مورد علاقه تان را پیدا کرده و انتخاب خوبی داشته باشید. برای راحتتر بودن پاشنه پا زمان ورزش و دویدن در قسمت پاشنه کتونی نایک ایرمکس، یک کپسول هوای پرفشار قرار داده شده است، وجود این کپسول در بین پاشه و میانه کفش موجب از بین رفتن تمامی فشارهای وارده به پاشنه پا زمان ورزش و دویدن میشود.

خرید غیر حضوری علاوه بر صرف زمان بسیار زیاد برای یافتن محصول مورد نظر ، هزینه ی گزافی را نیز خرج رفت و آمد خواهند نمود. وزن زیاد همراه با ساختار سفت و محکم باعث شده بود تا ورزشکاران این رشته علاوه بر آسیب دییدگی های شدید، نارضایتی های زیادی هم داشته باشند. جان کرنان ، تحلیلگر شرکت می گوید: “جردن به عنوان یک برند بر اساس سبک زندگی در حال گسترش است.” “یک پتانسیل بسیار زیاد وجود دارد. پرز ، دونده ماراتن و گلف باز مشتاق ، از شرکت محصولات مصرفی تحت کنترل خانواده(Johnson & Son )، استخدام شد ، جایی که وی 34 سال را در آنجا گذراند و به عنوان رئیس سابق و مدیر عامل به مقام های برتر رسید. به علت کیفیت فوق العاده بالای کتونیهای نایک، ورزشکاران حرفهای در مسابقات بزرگی همچون المپیک و دیگر تورنمنتهای بین المللی از کفش نایک، برای افزایش بهره وریشان زمان انجام حرکات ورزشی سنگین و ظریف کمک میگیرند.