در صفحه مربوط به هر محصول

شرکت نایک با معرفی نایک ایرمکس، دنیای کفش را با تعبیه بخش هوایی در کفی کفش، دگرگون ساخت، این بار هم با معرفی ایرمکس 270 دوباره نگاه ها را به سمت خود کشاند. کفی کفش نایک ایرمکس 270 دارای یک لاستیک محکم در قسمت جلویی و یک لاستیک تقویت شده در قسمت پاشنه، هوا را محبوس نگه داشته است. از آنجا که مدل ایرمکس دارای بزرگترین فضای محبوس در تاریخ کفش اسپرت است، شرکت نایک در ساخت آن از فناوری پیشرفته ای استفاده کرده، یعنی انتخاب جنس لاستیک این بخش با دقت انجام شده است. با ضخامت 3.5 سانت، این مدل دارای بزرگترین واحد هوایی نایک تاکنون است. مدل نایک ایرمکس 270 دارای بیشترین حجم هوای محبوس (در زیر کفش) در تاریخ کفش های اسپرت است.

بخش میانی کفش ایرمکس 270 همان جایی است که این مدل را بین تمامی کفش ها متمایز می کند. هرچه یک برند در بازار امروز محبوبیت بیشتری پیدا کند ، محصولات تقلبی با همان مارک تولید می شوند. نایک Tailwind را منتشر می کند ، اولین کفش در حال اجرا است که دارای محفظه های هوا در قسمت بیرونی آن است که تاریخ کفش را برای همیشه تغییر می دهد. برند نایک در ابتدا با عنوان محصولات ورزشی روبان آبی، « Blue Ribbon Sport» در سال 1964 فعالیت خود را در زمینههای نام برده شروع کرد اما در سال 1971 به نایک تغییر نام داده است.

این نام جدید، که به نام نایک در آمریکا تلفظ میشود، از نام الهه پیروزی در یونان باستان گرفته شده است. او چندین کفش اولیه نایک را طراحی کرد و حتی نام نایک را در سال 1971 به ذهنش رسید. از آنجا که قسمت بالایی از بافت شبکه ای سبک به همراه ماده نئوپرن ساخته شده و نیز پاشنه کفش با هوا پر شده است، این کفش در پاهای شما سبک می باشد. در بالای نئوپرن، همان پوشش بافت شبکه ای به پاهای شما اجازه تنفس را می دهد، قسمتی که بیشتر این کفش از آن ساخته شده است. برداشت سالانه (مایکل جردن) MJ 130 میلیون دلار تخمین زده می شود ، چهار برابر بیشتر از درآمد جیمز ، با 32 میلیون دلار. Air Pegasus برای اولین بار به عنوان یک کفش در حال اجرا مناسب که برای همه دوندگان مناسب است راه اندازی می شود. در عوض به عنوان کفش راحتی محسوب شده و برای استفاده روزانه مناسب است.

ایرمکس 270 به عنوان یک کفش ورزشی راحت طراحی و ساخته شده است. ایرمکس 270 کفش اسپرت زیبا و راحتی است که با تنوع رنگ در مدل های مردانه و زنانه ارائه می شود. این کفش بر خلاف بیشتر مدل ها، یک کفش ورزشی تمام عیار نیست. نایک ایرمکس 270 به گونه ای طراحی شده که یادآور مدل نایک 180 باشد، یعنی طرحی شبیه به نسخه قبلی اما با جلوه ای مدرن. قسمت بالای ایرمکس 270، از بافت شبکه ای کش دار تشکیل شده و به صورت گسترده کفش را پوشانده است. مهندسی طراحی ایرمکس 270، این کفش را بسیار سَبُک نموده است. چیزی که مطمئنا با پوشیدن ایرمکس تجربه خواهید کرد، یک گردش راحت و آسان است. وسط کف کفش کتانی نیز دارای فوم با چگالی دوگانه است که موجب راحتی بیشتر می شود. با نگاه انداختن به کف کفش، می توانید ببینید که در آن از دو ماده مختلف استفاده شده است که از جنس لاستیک مات و براق است.