در صفحه مربوط به هر محصول

سایه براق و زبانه برآمده آن احساس مد روز بودن را به وجود می­آورد و رنگ­های هیجان­انگیز و هواگیر شفاف آن نیز سبب شده چشمگیر و مدرن به نظر برسد. همان­طور که قبلاً گفته شد، ایرمکس 270 بهگونهای طراحی شد تا در زندگی روزمره به کار رود و چیزی بیش از یک کفش حرکات نمایشی باشد؛ بنابراین مطابق با مد روز هم برای کسانی که میخواهند کفش اسپرت دخترانه و همینطور کفش اسپرت مردانه خرید کنند طراحی شده است. ایر ماکس ویژن پرمیوم مردانه را از سه جهت تماشا می کنید. در این تصویر، رنگ دیگری از مدل ایر ماکس اسنشال نود بژ بندی را شاهد هستید که همان طور که قبلا هم اشاره کردیم، زیره آن با دوام بوده و از فناوری ایر ماکس سود می برد. در این عکس، شاهد کتانی زنانه مشکی رنگ مدل ایر پرمیوم ماکس نود هستیم که همان طور که از نامش پیداست، از فناوری معروف AIR MAX این برند سود می برد.

این کفش برخلاف بسیاری از مدل­های ایرمکس که بین 180 و 270 قرار دارند، قرار نیست یک کفش کتانی برای کارهای نمایشی باشد. مهمترین ویژگی این کفشها بسته شدن خودکار بندهای آن بود که در فیلم توسط جلوههای ویژه این کار انجام میشد. کارگردان این فیلم برای ساخت سری دوم آن از “تینکرهاتفیلد” طراح کفش شرکت نایکی خواست تا کفشی فضایی و تخیلی یا بهتر است بگوییم، کفشی برای آیندگان طراحی کند تا وقتی مارتی مک فلای (نقش اول فیلم بازگشت به آینده) از1985 به 2015 سفر میکند این کفشها را پوشیده و به سفر خود ادامه دهد. سالها از این فیلم گذشت تا این که یک درخواست اینترنتی برای این مدل کفش، توجه تینکر هاتفیلد را به خود جلب کرد و شرکت نایک با همکاری بنیاد پارکینسون تصمیم به تولید این مدل کفش نمود و در سال 2011، نایک 1500 جفت کفش، درست شبیه آنچه که در فیلم بود را تولید و در فروشگاههای آنلاین خود به فروش گذاشت.

نمایندگی های فروش نایک اصل در تهران و کیش و قشم و مراکز استان ها را با دقت انتخاب کنید و توصیه های ۲۰ گانه انتهای این گفتار را هم مطالعه کنید. این کفش ها علاوه بر زیبایی بخاطر قسمت ساقش، از آسیب دیدگی پیچ خوردگی مچ پا جلوگیری می کند. کتانی مردانه مدل NIKE COURT BOROUGH MID از محصولات بندی این برند آمریکایی بوده که ساق بلند است و به خوبی مچ پا شما را کاور می کند. این کفش ها معمولا ساق دار طراحی میشوند که از مچ پا محافظت کرده و مانع پیچ خوردگی میشوند. چرا که ضربه های عمودی به کف پا را کنترل می کند. زیره لاستیکی آن، به گونه ای است که روی هر سطحی به راحتی می توانید تحرک داشته باشد و تنش های عمودی را کنترل کند.

در فروشگاه اینترنتی کفش و کتونی اسکیچرز شما می توانید انواع کتانی نایک را با بهترین کیفیت خریداری نمایید. اما شما می توانید از آن برای بازی داخل چمن طبیعی هم استفاده کنید. نایک اصل مردانه و زنانه برای عاشقان طراحی استایل های ورزشی، یک انتخاب عالی به نظر می رسد. چون از پارچه مش در رویه استفاده شده، گردش هوای عالی دارد. زیره آن به لاستیک تقویت شده مجهز است و طراحی دنده­ای و انعطاف­پذیر دارد اما آنقدرها سنگین نیست که مناسب اسکی کردن نیز باشد. کفی میانی نایک ایرمکس 270 نقطه تمایز خاص این کفش است که موجب درخشش آن می­شود. هرچند به نظر می­رسد پهنای پاشنه بیشتر شده است اما درواقع دور پاشنه پیچیده شده و مانند یک فنجان آن را دربرگرفته که نرمی راحتی در این کفش به وجود آورده است.