خرید کتانی نایک زنانه Nike – بولگانو

برای راحتتر بودن پاشنه پا زمان ورزش و دویدن در قسمت پاشنه کتونی نایک ایرمکس، یک کپسول هوای پرفشار قرار داده شده است، وجود این کپسول در بین پاشه و میانه کفش موجب از بین رفتن تمامی فشارهای وارده به پاشنه پا زمان ورزش و دویدن میشود. ما در وبسایت تخفینو مقاله ای در رابطه با تاریخچه برند نایک قرار داده ایم که اگر علاقمند به شنیدن داستان برند باشید می توانید به وبلاگ تخفینو سر بزنید. قیمت کتونی نایک در فروشگاه تخفینو بسیار مناسب است. با توجه به دسته بندی های گوناگون محصولات نایک، قیمت ها نیز متنوع است. در قسمت زیر کفشهای نایک، از یک مدل لاستیک خاص تقویت شده استفاده شده است که وجود این لاستیک در ساختار کفش نایک، میتواند به دویدن و پریدن راحتتر شما بین موانع و محیطهایی که شاید حرکت کردن در آنها با کفشهای عادی سخت است کمک کند.

این محصول بدلیل مدل خاص و شیکی که دارند طرفداران زیاد و خاص خود را دارند بخصوص به دلیل راحتی که در استفاده دارند بسیار مورد توجه است . کتانی اسپرت زنانه نایک مدل ایرمکس ۲۰۱۳ از سری محصولات مخصوص پیادهروی و ورزش ایر مکس (Air Max) کفش نایک است که برای حداکثر راحتی و ضربهگیری هنگام حرکت طراحی شده است. جنس آستر کتانی ایرمکس نایک از پلی استر است که نرم و راحت بوده و رطوبت پا را به خوبی جذب میکند. سبک و راحت باشد. کفی کفش از نوع فلکس نرم و راحت است که باعث میشود در استفاده طولانی مدت احساس خستگی نکنید. این کفش به گونهای طراحی شده که باعث میشود دویدن و راه رفتن برایتان راحتتر شود و احساس خستگی نکنید.

این امر به نوبه خود باعث خنک ماندن پا میشود و از بو گرفتن پا جلوگیری میکند. فروشگاه اینترنتی کفش نیازکو به عنوان مرجع فروش انواع کفشهای اسپرت مردانه و زنانه، محصولات نایک را با قیمت مناسب و ضمانت تعویض کالا به فروش میرساند. کفشهای ورزشی با جنس چرم، نیازی به مواد شیمیایی و پاککننده قوی ندارند و با یک دستمال مرطوب به خوبی میتوان آنها را تمییز کرد. این کفش ها با بالاترین کیفیت مواد ساخته شدهاند و به ندرت فرسوده میشود؛ زیرا کفش از دوام بسیار بالایی برخوردار است. این کتانی ها معمولا با زیره های E-V-A با کیفیت بالا و با PU با کیفت تولید می شوند. کفش نایک به همراه کتانی های ورزشی از به کارگیری الیاف های سبک تا طرح های جدید تولید و ساخته می شوند. به اندازه ای که از این کتانی برای ورزش استفاده شود با دوام باشد.

این کفش اسپرت زنانه را به راحتی میتوانید با انواع لباس ست کنید و میتواند انتخابی ایدهآل برای استفاده روزمره، پیادهروی و ورزش باشد. برای رویه کتانی اسپرت زنانه نایک مدل ایرمکس ۲۰۱۳ از فوم و الیاف بافتی تماما منفذدار استفاده شده است که علاوه بر انعطافپذیری و نرم بودن، به گردش هوای داخل کفش کمک میکند. کفش ایرمکس جردن علاوه بر داشتن ساختار خاص و متفاوت در ناحیه پاشنه، طراحی ظاهری و رنگبندیهای متنوعی دارد که آن را به یکی از بهترین انتخابها برای سخت پسندان در دنیای ورزش، تبدیل کرده است. مهمترین خصوصیت کفش اسپرت ایرمکس ۲۰۱۳ زیره کپسولی آن است که بالشتک دو لایه از جنس فوم تعبیهشده در زیره ساز و کار ضربهگیری بسیار نرمی را برای همه فعالیتهای روزانه فراهم میکند. در کتانی های طرح اصلی تا آن جایی که می شود سعی می کنیم که کیفیت را بالا و خوب بالا نگه می داریم، کار ها مرتب و منظم بسته بندی شده و با ضمانت نیز به فروش می رسد.