خرید اینترنتی کفش نایک NIKE با بهترین قیمت در فروشگاه تخفینو

به عنوان بخشی از خانواده فناوری نایک ایر بر روی Max Air تمرکز می کنیم. نتیجه یک سیستم بالشتک سازی و پایداری بود که شایسته پیوستن به Nike Air به عنوان استاندارد صنعت بود. نایک و آدیداس درگیر یک نبرد بی پایان می باشند که صنعت کالاهای ورزشی را امروزه تحت اشعاع خود قرار داده است. نایک و آدیداس بیشتر در آمد خود را از فروش کفش، و لباس که دومین درآمد بزرگ سالانه ی آن ها محسوب می شود به دست می آورند. هر دوی آن ها جایگاه ثابتی در کشور های در حال توسعه دارند و چین سومین بازار بزرگ خرید و فروش برای هر دوی آن ها می باشد. با این که هر دو برند ورزشی نایک و آدیداس از کشور های آمریکا و آلمان، شناخته شده ترین برند ها در سراسر جهان می باشند.

غیر ممکن وجود ندارد، آدیداس توسط یک مرد آلمانی به نام آدلف داسلر در سال ۱۹۲۴ تاسیس شد این شرکت امروزه بیشتر از هشتصد و پنجاه میلیون کالا هر ساله در صد و شصت کشور می فروشد. با استفاده از آزمون و خطا، نایک دارای شش فناوری بالشتک سازی است که به نظر می رسد یکی از پایه های اصلی مصرف کنندگان است. سبک بودن محصولات کفش را یک الگوی الهام بخش از این برند دانسته و در خرید سایر محصولات برندها نیز این فاکتور را در نظر داشته باشید. کتانی نایک از فشار زیاد بر روی قوزک پاها، ساق و حتی ران پاهایی شما جلوگیری می کند. کفش نایک انتخاب خوب شما برای پیادهروی و دویدن است و کفش نایک با وزن بسیار سبکی که دارد بسیار مناسب بوده و کفش نایک یکی از انواع ایده آل برای فعالیت های ورزشی و حتی روزانه است. فروش نایک در مقابل فروش آدیداس: درآمد و فروش آن ها از کجا می باشد؟

پس چه تفاوتی میان نایک و آدیداس در گذشته وجود داشته؟ نایکی به واسطه فعالیت و بازاریابی گسترده تقریبا در تمام نقاط جهان شناخته شده است. مثلا نایک، صاحب برند کانورس، هرلی، و جردن ( که به خاطر بسکتبالیست، مایکل جردن به این نام شناخته شده است) می باشد. بالشتک نایک ZoomX یک کف بسیار سبک وزن جدید است که به تازگی طراحی شده است و بیشترین بازگشت انرژی نایک را تاکنون به شما ارائه می دهد. نایک محصولات خود را با نام های تجاری بسیاری از جمله ایر نایک, جردن, زوم, پگاسوس, مکس, ایر فورس و … Max Air بسیار سبک وزن است و باعث جابجایی مواد سنگین میانی کف می شود تا وزن کفش را کاهش دهد بدون اینکه عملکرد آن را از بین ببرد. یکی از برترین موفقیت های کفش نایک به کار بردن تکنولوژی خاص با نام Nike Air است که سبب نرمی کفه کتونی نایک می شود.

۳-استفاده از تکنولوژی nike zoom که باعث سبکی و مقاومت بالای کفش می شود. Lunarlon اساساً تلفیقی از اتیلن وینیل استات سبک وزن است که به آن EVA با فنر NBR شبیه به توپ می گویند. همان طور که انتظار می رود، بیشتر تولیدات نایک در آمریکا می باشد در حالی که آدیداس بیشتر تجهیزات نایک در اروپا می باشد. آمریکای شمالی و غرب اروپا دو تا از بهترین مناطق فروش می باشند. این کفش برخلاف بسیاری از مدل­های ایرمکس که بین 180 و 270 قرار دارند، قرار نیست یک کفش کتانی برای کارهای نمایشی باشد. این یک کفش ورزشی عالی و همه جانبه و بسیار متنوع است که می توانید برای دویدن در مسافت های کوتاه و طولانی و همچنین کفش پیاد روی معمولی روزانه بپوشید.