تکنولوژی نایک ایر – فروشگاه کیش اوتلت

از نظر کیفیت و راحتی فرقی بین کفش نایک مردانه و کفش نایک زنانه وجود ندارد. حالا شما علاوه بر اینکه کفش فوق العاده نرم به پا دارید ،پس از هر بار قدم گذاشتن بر روی زمین انرژی وارد شده به زمین را به صورت بسیار مطلوبتر بازیابی کرده و در برداشتن گام بعدی مورد استفاده قرار میدهید. در دهه 80 کفش های ورزشی Air Force (ایر فورس) و نایک ایر جردن در میان بسکتبالیستها بسیار رواج داشت و محبوب بود، به طوری که غیر ممکن بود که شما بسکتبالیست باشید و کفشی به غیر این دو را آرزو کنید. قبل از آشنایی و معرفی این فناوری اجازه بدهید شما را با یک مفهوم فیزیکی بیشتر آشنا کنیم.

ابتدا یک بالشتک طراحی میشود . 1)کفش نایک ایر مکس مدل Nike Air Max 95:این کفش به عنوان نمادی از بدن انسان طراحی شده است، توری بالای آن نیز نشان ازپوست،پانلهابه عنوان ماهیچهها و حلقههای توری دندههای انسان دارد. نظریه رودی این بود ” استفاده از هوا در زیر کفش ” . نخستین بار فرنک رودی (Frank Rudy) این ایده را ارئه کرد و با آن نظریه توانست به شرکت نایکی نیز راه پیدا کند. این کفش در دویدن باعث کاهش فشار وارده بر ماهیچه ها و مفاصل پا می شود. 1)وزن سبک کفش:کوشن های تعبیه شده در کتونی نایک ایر مکس وزن آن رابه گونه ای کاهش داده که نه تنها ازعملکرد آن نکاسته بلکه در استفاده طولانی مدت انرژی کمتری هدرمی رود. وزن سبک: کوشنهای نایک ایر (Nike Air) وزن کفش را بدون پایین آوردن کارایی آن کم میکند, کفشهای کم وزنتر به معنای کمتر مصرف کردن انرژی در حین فعالیت های ورزشی است.

یک سال بعد از تغییرات، نایک کفش مخصوص دویدن (رانینگ) Air Max را وارد بازار کرد. حالا اگر شما یک بسکتبالیست باشید به زمان پاسخگویی متفاوتی نسبت به یک تنیسور احتیاج خواهید داشت. میهن استور امروز کفش ورزشی طرح Nike مدل AIR رو به شما عزیزان پیشنهاد میده که نسبت به قیمت کیفیت قابل قبولی داره و برای استفاده در باشگاه و فضای باز مناسب و کاربردیه. طراحان ۱۵ درصد فوم مخصوص بیشتری را به کفش %ZoomX Vaporfly NEXT اضافه کردهاند، اما وزن کفش افزایشی نسبت به مدل قبلی نداشته است. اما این کفش نایک ایر است که بیش از محصولات دیگر آن مورد توجه قرار گرفته است که بدون شک جزو محبوبترین و بینقصترین کفشهای کتانی و ورزشی هستند. کفش نایک ایر 950 ورزشی محصولی جدید از برند نایک میباشد که به تازگی معرفی شده . زیره کفش نیز از لاستیک رابر تشکیل شده است که مقاومت بالایی در مقابل سایش دارد و دارای طرح شش ضلعی میباشد.

این کفش ورزشی نسخه جدید این برند میباشد . دلیل این شهرت و محبوبیت ظاهر زیبا و مقاوم ومطابق استاندار های تعریف شده می باشد. به همین دلیل گران بوده و امکان خرید آن توسط همه وجود ندارد. بهترین راه خرید کفش و کتونی اورجینال خرید از سایتهای معتبر خارجی مانند ای بی و آمازون است. شرکت پست بین اللمل PDE نیز امکان خرید ریالی از این سایتها را دارد فقط کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه خرید از آمازون شوید. ورزشکاران ورزش هایی مثل : پیاده روی طولانی مدت ، دو ماراتن و ورزشهایی مثل، بسکتبال توصیه میشود, از کفش نایک ایر (Nike Air) استفاده کنند. کفش اسپرت Nike مدل Air برای افرادی که اهل ورزش و پیاده روی می باشند بسیار مناسب می باشد؛ کفی این کفش بسیار نرم و شیار دار بوده و پاهای شما درون آن احساس راحتی خواهد کرد. به علاوه، این قسمت دارای روکشی از جنس فیبر کربن است که باعث میشود هنگام حرکت احساس کنید انگار کفش شما را به جلو پرتاب میکند.