تکنولوژی نایک ایر – فروشگاه کیش اوتلت

در نظر داشته باشید که در قسمت رویه و جلوی آن چپ و راست کفش به صورت مشکی چاپ شده و بند سمت چپ کتونی سبز رنگ و بند سمت راست آن نارنجی رنگ بوده است. رویه چرم و چرم مصنوعی برای دوام و راحتی. وزن سبک کتانی نایک ایر نیز از ویژگیهای مثبت است زیرا اکثر ورزشکاران به دنبال کفشهای سبک برای فعالیتهای طولانی مدت میخواهند تا انرژی از دست رفته آنها در حین ورزش کردن، کمتر شود. این مدل مناسب استایل های کژوال و اسپرت خیابانی نیز می باشد که البته بیشتر هم این استایل ها در بین جوانان سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. کفش اسپرت Nike مدل Air برای افرادی که اهل ورزش و پیاده روی می باشند بسیار مناسب می باشد؛ کفی این کفش بسیار نرم و شیار دار بوده و پاهای شما درون آن احساس راحتی خواهد کرد.

کفش نایکی مدل ایر مکس برای ورزشکارانی که در باشگاه مشغول فعالیت ورزشی هستند بسیار گزینه خوبی می باشد؛ علاوه بر این، مدل Air MAX را در فضاهای باز از جمله خیابان، پارک و سایر مکان ها نیز می توان استفاده نمود. این کوشنها هیچگاه در اثر فشار فرورفته نمیشوند و به همان شکل اولیه باز میگردند در نتیجه هر بار که گام بر میدارید هم زمان هوای داخل کوشنها نیز همراه با گامهای شما به سمت بالا پرتاب میشود در نتیجه انرژی صرف شده به پای شما باز میگردد و هرگز دچار خستگی نمیشوید بلکه انرژی شما برای برداشتن گامهای بعدی بیشتر نیز خواهد شد. نخستین بار فرنک رودی (Frank Rudy) این ایده را ارئه کرد و با آن نظریه توانست به شرکت نایکی نیز راه پیدا کند. نتیجه یکی از سریعتری و کارآمدترین کفشهایی است که برند نایکی تا کنون تولید کرده است.

قوس کفش به گونهای طراحی شده است که فشار وارده به آشیل را به حداقل رسانده و از وارد شدن ضربه به پا جلوگیری میکند. عصری که در آن از جدیدترین فناوری های تولید کفش برای طراحی و تولید … در مجموع این طرح از روی طرح یک مهندس هوافضا الگوبرداری شد.جایگزینی این طرح با فوم های متداولی که در کفی های کفش ها به کار برده می شد سبب جلب نظر بسیاری از خریداران در سرار جهان شد.پس از گذشت زمانی کوتاه از تولید کتانی های سری نایک ایر و جلب نظر بسیاری از ورزشکاران، تولید انبوه این کفش در دستور کار قرار گرفت و موجب ایجاد عصری جدید و اشتغال زایی بسیار در زمینه تولید کتانی های ورزشی گردید. در سال 1977 یک مهندس هوانوردی ایده ای خلاقانه به فیل نایت پیشنهاد داد مبنی بر استفاده از هوا در بالشتک گذاری کف کفش. برای جلوگیری از این حوادث کتانی نایک ایر با استفاده از تکنولوژی پیشرفته با فشرده سازی هوا سبب میشود تا فشار کمتری به بدن شما وارد شود در نتیجه بسیاری از ورزشکاران به ویژه برای مسابقات از این کفش استفاده میکنند.

یکی دیگر از ویزگیهای بسیار خوب درباره تکنولوژی نایک ایر آن است که شما در اثر استفاده طولانی مدت از کفش هرگز فشار بر روی ساق پا، عضلات پا و تاندونهای پا احساس نمیکنید و سبکی آن هرگز باعث خستگی پا نمیشود. هر کدام از سیستم هوای به کار رفته در کتانی نایک ایر دارای اتاقکهایی پر از هوای فشرده شده است که بر اساس ساختار کفش درون آن جاسازی میشود. تقریبا سیستم کوشن در بیشتر کفشهای ورزشی نایک وجود دارد، اما سیستم کوشن به کار رفته در کفش ایر نایک با تکنولوژی پیشرفته بسیار نرمتر و بهتر است. اما در کنار این کفش ویژگی های کتونی نایک مدل Air Force به صورت مشکی حک شده است. نکته جالبی که در این کفش وجود دارد این است که هر کدام دارای یک نوع بند رنگی است.