تکنولوژی نایک ایر – فروشگاه کیش اوتلت

نایک ایر چه ویژگی هایی دارد؟ ورزشکاران ورزش هایی مثل : پیاده روی طولانی مدت ، دو ماراتن و ورزشهایی مثل، بسکتبال توصیه میشود, از کفش نایک ایر (Nike Air) استفاده کنند. هر واحد از این بالشتکها را ایر سول AIR SOLE مینامیم. طراحی بالشتک شامل جنس لایه ، اندازه بالشتک ، مقدار فشار گاز پر کننده بالشتک است .در انتها بهترین جایگذاری برای بالشتکها توسط متخصصین انتخاب و انجام میگردد. ایرسول حبابی توخالی است که با گاز نیتروژن پر میشود. نایک ایر ماکسNike Air max یک خط تولید کفش توسط شرکت نایک، شرکتی است که اولین مدل آن در سال ۱۹۸۷ منتشر شد می باشد.نخستین کسی که طرح استفاده از هوای فشرده در کفش را به شرکت نایک پیشنهاد کرد فرانک رودی نام داشت.که این طرح از روی طرحی در مهندس هوافضا الگوبرداری شد. زمان پاسخگویی ، زمانی که پای شما روی زمین فرود می آید ،زیره کفش شما شروع به جمع شدن و هضم ضربه ناشی از حرکت و وزن شما میکند و به فشرده ترین حالت در می آید.

برترین فناوری های تولید کفش در سال ۲۰۲۱ : در دنیای کفش شاهد در هم شکسته شدن چارچوب های قدیمی و ورود به عصری جدید هستیم. قوس کفش به گونهای طراحی شده است که فشار وارده به آشیل را به حداقل رسانده و از وارد شدن ضربه به پا جلوگیری میکند. آنها همچنین ۳ میلیمتر از قوس کفش کاستهاند که باعث بهبود استحکام و همچنین افزایش ذخیره انرژی میشود. این فوم مخصوص که توسط شرکت نایک استفاده میشود، میتواند انرژی را تا ۸۵ درصد بازگرداند. دفتر مرکزی شرکت نایکی در شهر بیورتون ایالت اورگان واقع در شمال شرقی ایالت متحده امریکا است. در واقع کفشی که شما برای دویدن به پا کرده اید دارای بهترین زمان پاسخگویی مناسب برای این رشته است. را شنیده اید امروز نایک ایر را در فروشگاه کیش اوتلت بیشتر میشناسیم. شرکت NIKE که تلفظ آمریکایی آن ” نایکی ” و در زبان های غیر آمریکایی عموماً ” نایک ” می باشد، یک کمپانی چند ملیتی آمریکایی بوده که در زمینه طراحی، تولید، توسعه وعرضه محصولاتی نظیر کفش، البسه و پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی به بازار جهانی فعالیت میکند.

2)انعطاف پذیری بالا:ورزشکاران در هر زمینه ورزشی به عمکرد اجرایی متفاوتی برای انجام ورزش مورد نظرشان احتیاج دارند. فیل نایت ایده را مورد آزمایش قرار داد و نتیجه انقلابی بزرگ در صنعت تولید کفش کتانی و همچنین در نایک به وجود آورد. کتونی بالشتک گذاری شده توسط چندین ورزشکار مورد تست قرار میگیرد و از هر لحاظ آنالیز میشود. در سال 1979 این طرح به نام فرانک رودی ثبت شد و بعد از آن شرکت نایک در تولید کفش و کتونی زنانه و مردانه خود از این تکنولوزی استفاده کرد. تفاوت کتونی نایک پسرانه و کتونی نایک دخترانه چیست؟ قیمت بالای مدل های اورجینال به این معنی نیست که شما باید بیخیال داشتن کفش نایک شوید. احتیاج به توضیح نیست که استفاده از هوا در یک حجم قابل توجه چقدر میتواند وزن یک کفش را کاهش دهد حالا ورزشکار کارایی بیشتری برای حرکت دارد چون کفش سبک تری پوشیده است علاوه بر آن نبود سازه در داخل بالشتک باعث دوام و طول عمر بیشتر کفش شده است.

نایک به بسیاری از ورزشکاران و افراد محبوب محصول ارائه کرده است. نایک با همکاری ورزشکاران برتر خود زمان پاسخگویی در ورزشهای متفاوت را بررسی و مهندسی کرده اسن. کمپانی نایک شعار JUST DO IT را در اواخر دهه 80 میلادی، به انحصار خود درآورد. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که برای فعالیت های روزانه خود به دنبال کفش های مخصوص, شیک و مقاوم هستید, بدون شک با برند نایک آشنا و از محصولات آن استفاده کردهاید. برند نایک در تولید تجهیزات ورزشی مانند کیف, کفش و لباس جزو برندهای مطرح دنیا است. این کفش ورزشی نسخه جدید این برند میباشد .