تکنولوژی به کار رفته در کفش های نایک

چه به صورت آنلاین و چه خرید از مغازه، فقط از منابع قابل اعتماد خرید کنید و تمام موارد ذکر شده در بالا را برای تشخیص اصل بودن کفش در نظر بگیرید. این بار نوبت میرسد به کفش نایک مگ (Nike MAG) که در صدر لیست باارزشترین کتانیهای جهان قراربگیرد ! طرح این کفش را از مدل کفش برند نایک ۲۰۱۸ برداشته اند. این فناوری شما را در برابر شرایط جوی مختلف ایمن میکند. کفش نایک اصل در مقایسه با کفشهای تقلبی، فوق العاد نرمتر است و رنگ خاکستریتری دارد. این سیستم بالشتک سازی در ابتدا Tensile Air نامیده می شد و بخشی از خانواده نایک ایر است. به عنوان بخشی از خانواده فناوری نایک ایر بر روی Max Air تمرکز می کنیم. طراحی کاملا نوآورانه نایک و اجرای خلاقانه آن در واحد ایر مکس باعث شد که تمام دنیا تمام قد در برابر آن قرار گیرند، احساس راحتی فوق العاده این کفش تجربه بینظیری را به مشتریان نایک هدیه کرده است.

بسیاری از کاربران با همرسان کردن لوگوی نایک در زیر کفش مدل ایرمکس ۲۷۰، نوشتهاند که این نقش عمدا به شکل واژه «الله» حک شده و کارزاری علیه این مارک معروف لوازم ورزشی به راه انداختهاند. نقشی که در زیر یکی از مدلهای کفش نایک دیده میشود و شبیه واژه عربی «الله» است، جنجال زیادی نزد کاربران اینترنت در بریتانیا و سایر نقاط اروپا به پا کرده است. بسیاری از کاربران مسلمان در شبکههای اجتماعی بریتانیا از این گونه پستهای اعتراضی استقبال کردهاند. سائقه نورین، یک کاربر مسلمان فضای مجازی در شهر بیرمنگام بریتانیا در حساب کاربری توییتر خود مینویسد که این حرکت «توهینآمیز» است زیرا باعث میشود که نام خدا زیر پای مردم لگدمال شود. آنها با «توهینآمیز» خواندن این محصول، خواستار آن شدهاند که نایک بیدرنگ آن را از بازار جمعآوری کرده و عذرخواهی کند.

کفش فوتبال استوک ریز نایک مرکوریال سوپرفلای، کفشی بسیار با کیفیت است که اتفاقا تولید داخل میباشد. شما میتوانید برای خرید کفش استوک ریز و خرید کفش چمن مصنوعی از طریق فروشگاه سرخابی شاپ اقدام نمایید. اگر نظر شخصی منو بخواین، این کار یکی از شیک ترین کار هایی هست که نایک تا به امروز برای خرید کفش چمن مصنوعی تولید کرده. مدل جدید ایرمکس ۲۷۰ نایک تنها دو هفته است که راهی بازار شده و تاکنون ده هزار نفر ضمن پیوستن به کارزار علیه نایک، خواستار تحریم محصولات این شرکت شدهاند. این کفش در رنگ های مختلفی به بازار عرضه شده ولی یکی از محبوب ترین رنگ های آن ترکیب رنگ مشکی برای بدنه آن و سبز برای ساق، می باشد. همان طور که قبلا اشاره کردیم کمپانی تولید کننده برند نایک یکی از محبوب ترین مارک های دنیا شناخته می شود که سالیانه نفع کلانی از طریق فروش کفش های خود می برد.

در حال حاضر بزرگترین تولید کننده لوازم، پوشاک و کفش ورزشی در جهان است و محصولات این شرکت به حدی محبوب و مشهور هستند که در بسیاری از کشورها خرید کفش نایک ، جزو خریدهای ضروری بسیاری از ورزشکاران است. کفش نایک بسیار راحت و با طراحی های فوق العاده برای پیر و جوان مناسب است و کفش نایک بسیار بادام و در عین حال زیباست. و در آمد حاصل را از سرمایه ی به کارگرفته شده را بهبود بخشد. ماهیت این کفش قدرتی است و فناوری به کارگرفته شده در زیره آن بسیاری از فشار های وارد شده از زمین را مهار میکند. در قسمت کفه اما از فناوری EVA استفاده شده است. اما وقتی صحبت از کفش های کتانی می شود ، هیچ کس نزدیک نمی شود.