تکنولوژی به کار رفته در کفش های نایک

برای زنجیره ی تامین، نایک بر روی درست کردن طرح و زمان تحویل با رسیدگی کردن به منابع بهتر، خودکارسازی، روش های درست کردن و نزدیک کردن کارگاه ها به بازار هدف گذاری کرده است. شعار نایک جمله بسیار معروف “Just Do It”است که داستان آن به آخرین جمله قاتل زنجیره ای آمریکایی در سال1977 برمی گردد. درآن موقع بیشتر شرکت های صنعت کفش سازی آمریکا علاقه ای با تولید کفش های ورزشی نداشتند و بیشتر تمرکزشان بر روی تولید کفش بود به همین خاطر بورمن این نکته را در نامه هایش ذکر کند تا بتواند کمک هزینه ای برای توسعه به دست بیاورد. انتخاب یک جفت کتانی ورزشی مناسب چه برای ورزش یا در کل انجام امور روزانه، یعنی انتخابی درست برای رسیدن به تناسب اندام، حفظ سلامتی به جای آنکه هر روز درد و مشکلات زیادی را تحمل کنید و آخر روی صندلی پزشک ارتوپد بنشینید و با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کنید.

بالشتک Max Air هنگام برخورد پا به زمین از ماهیچه ها، مفاصل و تاندون ها محافظت می کرده و نیروهای ضربه را جذب می کند. مشابه با مدل فوق الذکر کفش نایک دانک، Swoosh یک نسخه جایگزین برای این نوع کفش ورزشی طراحی کرده است، اصلاحات انجام شده در ساختار این کفش ورزشی آن را به طور خاص برای انجام ورزشهایی نظیر اسکیت بورد به گزینهای مناسب تبدیل کرده است. بدون شک در حال حاضر برند نایک یکی از محبوبترین برندهای تولید کننده لباس و لوازم ورزشی در سراسر دنیاست، از همان ابتدای زمان تاسیس این برند طراحی و خلاقیتهای نوآورانه به خصوص در زمینه کفش باعث شد که این شرکت به یکی از ماندگارترین و مشهورترین برندهای تولید کننده لوازم ورزشی تبدیل شود. سبکی : برند نایک در سبک کردن کفش های خود تلاش بسیاری کرد که امروزه یکی از استاندارد ترین برند در بین برند های دیگر از نظر سبکی و وزن کفش ها می باشد.

از آنجا که محصول فیزیکی در دسترس شما نیست به راحتی میتوانید اشتباه کنید و پول خود را برای یک جفت کفش تقلبی خرج کنید. شستشوی آسان : اگر کفشتان کثیف شد به راحتی آن را در ماشین لباسشویی بیندازید. کفشهای تقلبیای هم که با جعبه فروخته میشوند را میتوان به راحتی تشخیص داد. بیشتر کفشهای تقلبی نایک جعبه ندارند و با کیسهی پلاستیک به فروش میرسند و یا اصلا هیچ نوع بسته بندیای ندارند. کمپانی (NIKE) که تلفظ آمریکایی آن نایکی میباشد و در زبانهای غیر آمریکایی معمولاً نایک رایج است، یک شرکت آمریکایی چند ملیتی میباشد که در زمینه طراحی، تولید، توسعه و عرضه محصولاتی نظیر کفش، البسه و پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی به بازار جهانی فعالیت میکند. برند پرآوازه نایک محصول شرکت آمریکایی است که از بزرگترین تولیدات و تجهیزات ورزشی در جهان به شمار می رود. کفش جردن نیز یکی دیگر از کتونیهای تولید شده توسط برند نایک است، در ابتدا این کتونیها برای ورزشکاران حرفهای رشته بسکتبال تولید میشد اما با گذشت زمان و افزایش استقبال دیگر ورزشکاران از کتونیهای جردن، تولید آنها برای ورزشکاران سایر رشتههای ورزشی نیز آغاز شد.

اولین باری که لوگوی مربوطه در سال ۱۹۷۱ طراحی گشت نام نایک با رنگ نارنجی بر بالای این تصویر نوشته می شد . از همان سالهای ورود محصولات نایک به بازار، شعار “فقط انجامش بده” از مشخصه های شرکت نایک ثبت شد. نایک را می توان پیش رو در فناوری های روز قلمداد کرد. ترکیب ۳ فناوری بانس ، فورجد مش ، آدی ور : ترکیب این سه فناوری در کنار یکدیگر باعث می شود که هم هوا بهتر گردش کند و مقاومت و استحکام کفش نیز ز افزایش می یابد. درهرحال این کفش از پای شما در برابر زباله­هایی که به چشم نمی­آید نیز حفاظت می­کند. کتانی مردانه از سری ماکس موشون از جمله محصولات به نسبت ارزان این برند بوده و وزنی سبک دارد. کپسول هوا زیر پاشنه دارد و انتخابی سبک و خوب و به نسبت ارزان است. بسیاری از سایتهای فروش آنلاین نظرات مخالف را منتشر نمیکنند به همین دلیل سعی کنید در مورد این سایتها در گوگل به جستجو بپردازید و اطمینان حاصل کنید.