تاریخچه کفش نایک – کفش جوان

نکته بسیار مهم اینکه از هر برندی قصد خرید دارید باید کتانی اصلی را خریداری کنید با استفاده از لیست زیر می توانید تمامی کفش های نایک و آیداس را مشاهده کنید. همان طور که انتظار می رفت اروپای غربی مرکز اصلی خرید برای آدیداس آلمانی می باشد در حالی که آمریکای شمالی بزرگ ترین محل فروش نایک آمریکایی است. حالا تصمیم با شماست که قصد خرید کدام برند را دارید. در نتیجه کمترین فشار به پا و کمر وارد نمی شود و اگر شما قبلاً با پیمودن ۵۰۰ متر خسته می شدید حالا با طی کردن یک کیلومتر هنوز انرژی کافی را داریم. کفش های کتانی مردانه ما ، ساخته شده از چرم نرم و پارچه های سبک ، شما را در داخل و خارج از زمین خنک نگه می دارد. کپسول هوا زیر پاشنه دارد و انتخابی سبک و خوب و به نسبت ارزان است. موسس این مارک محبوب، فیل نایت نام دارد که با هدف ارتقا و بهبود سبک زندگی بشر همواره مشغول ارائه ی بهترین کیفیت ها میباشد.

کمپانی آمریکایی نایک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات ورزشی و انواع کفش اسپرت پسرانه نایک است که در سال 1962 توسط فیل نایت و بیل باورمن در ایالات متحده تاسیس شد. رویه کفش : در این برند رویه از مواد درجه یک با قابلیت گردش هوا ساخته می شود (در برخی مدل ها رویه ضد آب می باشد). قابلیت شستشو : این کتانی ها را طبق دستورالعمل هایی که در گوگل موجود است در ماشین لباسشویی انداخته و بشویید. بررسی استراتژی های کسب و کار در سطح کسب و کار نشانمی دهد که شرکت نایکی با رهبری تمایز و تمرکز بر محصولات ورزشی، پیشتاز صنایع کفش ورزشی در جهاناست. نایک حدود پانصد و پنجاه و چهار کارخانه در چهل و دو کشور می باشد که محصولات نایک، از جمله پوشاک کفش ورزشی و وسائل ورزشی عرضه می کند. رویه کفش از جنس چرم مصنوعی به رنگ آبی است که نام و لوگوی نایک به رنگ سبز روی آن خودنمایی می کند.کفی این کفش نیز از جنس لاستیک بسیار منعطف می باشد که در قسمت پاشنه پا برای نرمی و انعطاف و همچنین ضربه گیر بودن بیشتر خاصیت دایره وار دارد.کفی این کفش فاقد دور دوزی می باشد.به طور کلی این کفش یک کفش مناسب پیاده روی و دویدن است.

خواه در حال پیاده روی هستید یا در خیابان ، در هر قدم انتظار راحتی داشته باشید. در داستانهای یونانی آمده است که نایکی،خدای پیروزی تعداد بیشماری از جنگجویان شجاع را تحت تاثیر قرار داده و باعث شده است تا در مبارزات سرزمین خود پیروز شوند. رویه کفش از پارچه مش استفاده شده و موجب گردش هوا در کفش می شود تا تعرق پا به خوبی صورت بگیرد. از طرف دیگر کفش ملیکه در سال های قبل از انقلاب، با ورود ماشین آلات صنعتی و استفاده از مشاوران خارجی، توانسته بود سهم قابلملاحظه ای از بازار داخلی را کسب نماید در جریان اتفاقات اقتصادی و سیاسی ایران، دچار ضعف گردید لیکندر سال های اخیر، از زیاندهی خارج و مجددا به سودآوری رسیده است کفش ملی همچنان بر استراتژی تولید وبازاریابی انبوه تاکید دارد و با رویکرد برون سپاری فعالیت های تولیدی می کوشد تا هزینه های کسب و کار راپایین نگه دارد و بدین وسیله سهم فعلی خود را در بازار از دست ندهد.

قابلیت شستشو : اکثر مدل های نایک قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارند بدون اینکه شکل و فرم ظاهری شان تغییر کند. در یک جمع بندی می توان گفت با اینکه در برخی موارد آدیداس برتری دارند و برخی دیگر نایک ، اما بطور کل هردو برند محبوبی در ایران هستند. اگر به هر دلیلی از کفی کفش نخواستید استفاده کنید با تعویض آن با یک مدل طبی یک کفش تمام استاندارد خواهید داشت. این قرارداد شامل استفاده از باشگاههای گلف نایک نیز می شد. با دقت هرچه بیشتر روی الگوهای طراحی، کم کم بورمن دست به کار شد تا اولین محصول کاملا دست ساز برند به بازار عرضه بشود.. همچنین تمام عواید حاصل از این فروش به مؤسسهی پژوهش پارکینسون مایکل جی فاکس (بازیگر نقش مارتی مک فلای) اهدا شد. زیره : در برابر سایش بسیار مقاوم ، دارای استحکام بالا ، همچنین وجود لژ ، عاج و لایه های مخصوص از زمین خوردن در سطح صاف جلوگیری می کند.