بهترین کفش ورزشی نایک برای دویدن + راهنمای انتخاب کفش ورزشی مناسب

نرمی و راحتی : استفاده از بالشتک و پد در آستر و کفی کفش ، راحتی وصف نشدنی به کفش داده است. بالشتک و پد موجود در کفی و آستر : وجود بالشتک و پد که در آستر و کفی کفش به کار رفته راحتی و نرمی آن را به طرز چشمگیری افزایش داده است. در مدت کوتاهی، در حال تبدیل شدن به یکی از مدلهای معروف کفش نایک است و بحث در مورد آن در اینترنت داغ است. لوگوی این شرکت به صورت چک مارک رنگ نارنجی، سر و صدای زیادی در دنیا به پا کرد، به طوری که آرم این شرکت حتی از نام آن معروفتر شد.

این برچسب در قسمت زبانه کفش ها متصل می کنند. نایک حدود پانصد و پنجاه و چهار کارخانه در چهل و دو کشور می باشد که محصولات نایک، از جمله پوشاک کفش ورزشی و وسائل ورزشی عرضه می کند. امروز ، نایک همچنان به دنبال راه های جدید و ابتکاری برای تولید محصولات برتر ورزشی و روش های خلاقانه برای برقراری ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان است. نسخه جدید این کفش را در سال ۲۰۱۸ میلادی شاهد بودیم که با نام اپیک ریکت فلاکنیت روانه بازار شد. از آن جایی که هر دو شرکت قصد دارند به صورت دیجیتالی کسب و کار خود را تغییر دهند، نایک در حال تمرکز کردن بر روی مواد جدید برای تولیداتش است، در حالی که به نظر می رسد آدیداس با در اختیار گذاشتن برندش برای مصرف کنندگان و دیگر طراحان، بر روی طراحی تمرکز کرده است.

راحتی : کفش های آدیداس بسیار نرم و راحت هستند به گونه ای که اگر ساعت ها پیاده روی کنید هیچ نوع زدگی و یا فشاری که کفش بر روی پا بیاورد ، نمی بینید. محافظت از پا : در برخی مدل ها لایه های محافظتی از پنجه پا محافظت می کند ، همچنین وجود بالشتک ها و پدها علاوه بر نرمی و راحتی ، پا را در کفش ثابت نگه می دارد. نرمی : انعطاف بالا ، بالشتک موجود در آستر کفش ، زبانه بالشتک مانند موجب می شود که هنگام پیاده روی حس این را داشته باشید که چیزی به پا نکرده اید. زیره کفش : زیره این سری کفش ها علاوه بر مقاوم بودن در برابر سایش مقاومند که با وجود عاج و لژ ، شخص در محیط های صاف لیز نمیخورد.

پوشیدن و درآوردن راحت : آستر بالشتک مانند این سری از کفش های نایک علاوه بر نرمی و راحتی باعث می شود در کمترین زمان ممکن کفش را بپوشید یا از پای خود در آورید. محافظت از پا: در برخی از مدل های این کفش های نایک لایه ی محافظتی از پنجه پا محافظت می کند و همچنین وجود بالشتک ها و پد ها در کفش علاوه بر راحتی و نرمی پا را در کفش ثابت نگه می دارد. انعطاف بالا : به خاطر استفاده از مواد درجه یک در رویه و زیره انعطاف کفش بسیار ایده آل می باشد.