برند برتر در کفش و لباس ورزشی نایک یا آدیداس

جف جانسون ، که نایت در استنفورد ملاقات کرده بود. موسس این مارک محبوب، فیل نایت نام دارد که با هدف ارتقا و بهبود سبک زندگی بشر همواره مشغول ارائه ی بهترین کیفیت ها میباشد. زیره کفش : زیره این سری کفش ها علاوه بر مقاوم بودن در برابر سایش مقاومند که با وجود عاج و لژ ، شخص در محیط های صاف لیز نمیخورد. پوشیدن و درآوردن راحت : آستر بالشتک مانند این سری از کفش های نایک علاوه بر نرمی و راحتی باعث می شود در کمترین زمان ممکن کفش را بپوشید یا از پای خود در آورید. رویه با مواد درجه یک : رویه این سری کفش ها از بهترین و با کیفیت ترین موادی ساخته می شوند که می تواند تا چند سال عمر مفید داشته باشد. فروشگاه های زیادی اقدام به خرید و فروش کتونی نایک می کنند و یکی از آنها هایپرجیم است که فروشگاه اینترنتی خرید و فروش کتونی نایک با بهترین قیمت بوده و این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به صورت حضوری و غیر حضوری کفش نایک “های کپی” با کیفیتی را تهیه کنید و از خریدتان راضی باشید.

و نه فقط برای ورزش بلکه برای فعالیت های روزمره و مجالس غیر رسمی میتوانید از کتانی های نایک استفاده کنید. فناوری های به کار رفته : در طی این سالها تعداد فناوری های کفش آدیداس به قدری زیاد شده است که باید یک مقاله مجزا فقط در مورد فناوری های آن بنویسیم. ضد شوک ، مهار کننده ضربه : به لطف فناوری های به کار رفته در کفش (مثل تکنولوژی ایر و وجود کپسول های ریز در پاشنه و پنجه) هنگام دویدن بیشترین فشار و شوک که از سطح زمین به کفش و پا وارد میشود مهار می کند.

محافظت از پا : در برخی مدل ها لایه های محافظتی از پنجه پا محافظت می کند ، همچنین وجود بالشتک ها و پدها علاوه بر نرمی و راحتی ، پا را در کفش ثابت نگه می دارد. کفش ایرمکس جردن علاوه بر داشتن ساختار خاص و متفاوت در ناحیه پاشنه، طراحی ظاهری و رنگبندیهای متنوعی دارد که آن را به یکی از بهترین انتخابها برای سخت پسندان در دنیای ورزش، تبدیل کرده است. به دلیل متفاوت بودن سایزبندی در برندهای مختلف توصیه میشود پایتان را به سانتی متر CM اندازه گیری نمایید. سپس با استفاده از متر یا خط کش طول پایتان را اندازه گیری نمایید. در یک جمع بندی می توان گفت با اینکه در برخی موارد آدیداس برتری دارند و برخی دیگر نایک ، اما بطور کل هردو برند محبوبی در ایران هستند.

با رونق گرفتن گرفتن کسب و کار در سال 1987 بود که برند نایک تمرکز اصلی خودش رو در بسکتبال معطوف کرده بود. و با اتخاذ رویکردهای فراملیتی و استفاده از تحلیل زنجیره ارزش اقتصادی و پیوستن به اتحادهایاستراتژیک بویژه بهره گیری نیروهای کار ارزان و تولید فرامرزی، توانسته است در عرصه تولید پوشاک ورزشی،پیشتاز بازار باشد و بتواند با تنوع و توسعه محصول، سودآوری سرشاری کسب نماید. کفش نایک به عنوانیک شرکت پیشرو در عرصه استراتژی سازی و فناوری های جدید و کفش ملی به عنوان بزرگترین و باسابقه ترینشرکت کفش داخلی، مورد مطالعه قرار گرفته است. شاید بتوان گفت که آرم این شرکت حتی از نام آن نیز معروفتر گشته است.