برند برتر در کفش و لباس ورزشی نایک یا آدیداس

در ادامه این نوشتار سعی داریم، ۱۵ مورد از برجستهترین و بهترین مدلهای کفش نایکی در تمام این دوران را بررسی کنیم، پس از خواندن این مطلب میتوانید چند کفش زیبا و راحت به کمد کفشهای خود اضافه کنید. کفش نایک ایر مکس یکی از کفشهای محبوب و ماندگار در طول تمام سالهای تولید بوده است، این ماندگاری به لطف ویژگی لایههای ایر مکس بر روی بخش میانی کفش بوده است که در نگاه اول به نظر میرسد در این لایه هوا جمع شده است. از پنجه پا و دور آن تا بخش میانی، یک خط لاستیکی از قالب­های کلوچه­ای مانند کوچک دیده می­شود درحالیکه بخش میانی آن از لاستیک دندانه­ای انعطاف­پذیر ساخته شده که با کف کفش همتراز شده است. یکی دیگر از کفشهای کلاسیک برند نایک برگرفته از خط ایر مکس، کفش نایک مدل ایر مکس ۹۰ است که توسط تینکر هاتفیلد طراحی شده است. این خاکستری تر بودن رنگ به این دلیل است که کفش نایک اصل از چرم واقعی، ساخته میشوند نه چرم مصنوعی.

از فروشندگانی که از تصاویر غیر واقعی و از کلمهی “سفارشی” برای محصول خود استفاده میکنند خرید نکنید. می توانید برای اطمینان به اصل بودن کفش های نایک از بازار ثانویه ی خرده فروشی های معروف دنیا مانند eBay کمک بگیرید. در سال ۱۹۸۲ این مدل کفش به عنوان کفش مناسب برای ورزش بسکتبال معرفی شد، هنوز هم کفش نایک ایر فورس وان یکی از کلاسیکترین مدل ها در دوران مدرن امروزی است. امروزه مردم کفش نایک ایر فورس را به عنوان یک آیتم برای استایل خیابانی میشناسند. هر جفت کفش که در کمپانی نایکی تولید میشود یک شمارهی SKU دارد که این شماره با شمارهای که بر روی جعبهی آن هک شده، تطابق دارد. برای راحتتر بودن پاشنه پا زمان ورزش و دویدن در قسمت پاشنه کتونی نایک ایرمکس، یک کپسول هوای پرفشار قرار داده شده است، وجود این کپسول در بین پاشه و میانه کفش موجب از بین رفتن تمامی فشارهای وارده به پاشنه پا زمان ورزش و دویدن میشود.

کفش سفید چرم و سوراخهای واقع بر روی بخش فوقانی چرم که به عنوان راهی برای تهویه هوا تعبیه شده است، نشان از این مدل کفش دارد. از آنجا که محصول فیزیکی در دسترس شما نیست به راحتی میتوانید اشتباه کنید و پول خود را برای یک جفت کفش تقلبی خرج کنید. بدون شک در حال حاضر برند نایک یکی از محبوبترین برندهای تولید کننده لباس و لوازم ورزشی در سراسر دنیاست، از همان ابتدای زمان تاسیس این برند طراحی و خلاقیتهای نوآورانه به خصوص در زمینه کفش باعث شد که این شرکت به یکی از ماندگارترین و مشهورترین برندهای تولید کننده لوازم ورزشی تبدیل شود. همچنین اورجینال بودن تمامی کفش های موجود در فروشگاه از طرف ما تضمین شده است.فروشگاه اورج لند عرضه کننده بهترین و جدیدترین های کفش فوتسال نایک اورجینال با ارائه تضمین 150 درصدی، خیال شما را از اصل بودن کفش های خریداری شده آسوده می نماید.

فروشگاه کفش و کتونی استور ارائه کننده انواع کفش ورزشی اصل ویتنام است. ممکن است بخواهید بند کفش ایرمکس 270 خود را دور پایتان ببندید تا به یک پیاده­روی ساده بروید یا با دوستانتان بازی کنید. دانههای پلاستیکی موجود در کفشهای جدید نایک نیز اگرچه ممکن است تا سالها در کف کفشها حبس شوند، اما بالاخره روزی عمر این کفشها نیز به پایان میرسد و شاهد ورود این مواد پلاستیکی ریز به دامن طبیعت خواهیم بود. این محصول گامی برای ساخت خط تولید کفش های ایر مکس بوده است که هنوز هم با گذشت چندین دهه مشغول به فعالیت است. در قسمت فوقانی این مدل یک راه تنفسی برای پا تعبیه شده است که نمادی از ایکون waffle است.