بررسی کفش اسپرت نایک ایرمکس 270

ازآنجاکه گفته شده است این ایرمکس، بزرگترین واحد هوا در این سری از کفش­های نایک را دارد، شرکت تلاش کرده از این موضوع اطمینان یابد که این فناوری در آن بکار رفته است و بنابراین لاستیک اطراف زیره را تقویت کرده است. نایک به لطف راه اندازی موفقیت آمیز فناوری نایک ایر در کفش مخصوص دویدن Tailwind در سال 1979 وارد بازار شد. برای وارد کردن بارکد کفش نایک و تشخیص اصل بودن این کفش چه اقداماتی را باید انجام بدهیم؟ طبیعتا مدل های اصل از نظر کیفیت و مواد به کار رفته در آنها از در سطح بالاتری قرار دارند. اینکه شما چه مدل و رنگ کفشی را انتخاب میکنید کاملا سلیقه ای است و نمیتوان این موضوع را ملاکی در نظر بگیریم برای برتری کفش نایک از آدیداس یا برعکس، منتها در برخی موارد یکی از دو برند آدیداس یا نایک مدلِ کفشی ارائه میکنند که جذابیت بیشتری دارد و طبیعی است که فروش بیشتری هم خواهد داشت ولی مطمئن باشید که یک مدلِ معادل آن در برند رقیب هم وجود دارد پس این موضوع کاملا سلیقهای است و شما باید مدلهای جدیدِ هر دو برند آدیداس و نایک را رصد کنید و هر کدام را که زیباتر تشخیص دادید آن را خریداری خواهید کرد.

سیستم بندهای غیرمتقارن آن نیز کمک می­کند تا کفش کاملاً چفت پایتان شود تا نگران درآمدن آن از پا یا تاول زدن پایتان نباشید. شعار برند نایک JUST DO IT یا “انجامش بده”, از سخنان آخر یک قاتل سریالی الهام گرفته شده است. او چندین کفش اولیه نایک را طراحی کرد و حتی نام نایک را در سال 1971 به ذهنش رسید. کفش های نایک یکی از پرطرفدار ترین برندهای کفش در سراسر دنیا به شمار می رود. انتظار می رفت که تجربه گسترده بین المللی وی با ادامه فعالیت خود در خارج از کشور ، کفش ورزشی نایک را پشتیبانی کند و پرز به عنوان یک بازاریاب عالی با شهرت عالی در زمینه خرید و مدیریت مارک های معروف شناخته شد. خریداران کفش فوتبال اروپا و اتحادیه اروپا تا سال 2003 با جهش بیش از حد آدیداس ، نایک همچنین به کودتاهای مورد حمایت خود ادامه داد ، و در این زمینه لبرون جیمز را به عنوان یک قرارداد 90 میلیون دلاری در سال 2003 به خدمت گرفت.

رقبا می خندیدند و منتقدان از “حماقت” نایک زوزه می کشیدند تا اینکه تایگر با رکورد 12 ضربه توانست در مسابقات مستر 1997 به پیروزی برسد. امروزه کتونی نایک زنانه جزو بهترین و مناسب ترین مدل ها برای ورزش و زندگی روزمره به حساب میآیند. در این پایگاه افراد باید در کنار مدل کفش بارکد و تصویر را قرار داده و سپس آن را جستجو کنند. یک مدل کفش فوق العاده برای دویدن و آپدیتی است برای مدل وومرو ۱۴ و این دو مدل از نایک جزو بهترین کفشهای نایک برای فعالیتهای سرعتی و دو سرعت هستند. لوگوی نایک نماد الهه ی پیروزی است و به معنی سرعت و حرکت میباشد. درآمد عمده فروشی در شرکت تابعه برند نایک در سال 2019 به 3.14 میلیارد دلار رسید که 10 درصد بیشتر از 2018 است. در آگوست 2004 قیمت کفش نایک تقریبی 47 میلیون دلار به فروش رفت. طراحی های به روز نایک باعث شده تا محبوبیت کتانی هایی مثل : Kobe IVPROTRO, Air Zoom, SB Team, Air Force روبه افزایش برسند و به همین خاطر طرح های مدرن جایگاهی ویژه برای این کمپانی دارد.

زیره آن از لاستیک تقویت شده ساخته شده است و رویه کفش نیز لایه­ای گداخته دارد که به دوام کتانی می­افزاید. سری کفش نایک تمپو با استوک های نرم و زیره ی آجدار رونمایی شد که کفش را بیشتر مناسب زمین چمن مصنوعی میکند. زیره کفش نیز لوگو آپدیت شده ایرمکس را نمایش می­دهد که در وسط آن مهر شده و جلوه­ای جذاب پیدا کرده است. هرچند ابر شرکت نایک پوشاک و تجهیزات ورزشی نیز تولید میکند اما کفش های آن است که زبان زد عام و خاص است. ، این مارک ها در زیرمجموعه جدیدی کاملاً متعلق به Exeter Brands Group LLC قرار گرفتند و تمرکز خود را بر تولید محصولات برای مصرف کنندگان با ارزش دارند. توسعه نایک شوکس بیش از 15 سال استقامت و فداکاری را به اوج خود رساند ، زیرا طراحان نایک با ایده های خود ماندند تا تکنولوژی بتواند پیشرفت کند . استفاده از الیاف های سبک همراه طرح های مدرن، جلوه ای ویژه به محصولات نایک داده است.