با کفش نایک سری زوم سریعتر از همیشه بدوید : نیازکو نماد اصیل کفش تبریز

این مدل که در بین بسیاری از ستاره های ورزشی ، رپرها و افراد مشهور محبوب است ، فقط در دسترس ثروتمندان و افراد مشهور است. این کفش همیشه یک کفش محبوب بوده است ، با این حال مدل دریک در eBay با قیمت 100000 دلار فروخته شد! با چی بپوشم همراه شوید تا به معرفی کتانی نایک ایر بپردازیم و بیشتر با این کفش مجهز و محبوب آشنا شویم. کتونی نایک از محبوب ترین برند ها در زمینه لباس و کفش و کتانی ورزشی است. اما این کفش نایک ایر است که بیش از محصولات دیگر آن مورد توجه قرار گرفته است که بدون شک جزو محبوبترین و بینقصترین کفشهای کتانی و ورزشی هستند. یکی دیگر از ویزگیهای بسیار خوب درباره تکنولوژی نایک ایر آن است که شما در اثر استفاده طولانی مدت از کفش هرگز فشار بر روی ساق پا، عضلات پا و تاندونهای پا احساس نمیکنید و سبکی آن هرگز باعث خستگی پا نمیشود.

این تغییر شاید به مذاق بعضیها خوش آید و به خاطر کاهش وزن و بهبود تناسب از آن استقبال کنند، اما برخی دیگر ممکن است با مشکل مواجه شوند. این شرکت در ابتدا با نام Blue Ribbon sports به معنای محصولات ورزشی روبان آبی در ۲۵ ژوئن سال ۱۹۶۴ توسط بیل بُوِرمن و فیل نایت آغاز به کار نمود و در ۳۰ می ۱۹۷۱ به صورت رسمی به نام NIKE تغییر نام داد. در سال 1977 یک مهندس هوانوردی ایده ای خلاقانه به فیل نایت پیشنهاد داد مبنی بر استفاده از هوا در بالشتک گذاری کف کفش. مدل این کفش ایر می باشد بدین معنی که در قسمت لژ کفش فضایی تعبیه شده که داخل آن هوا وجود دارد که این امر باعث کاهش فشارهای وارده بر پای فرزند دلبند شما گشته و این کفش را به انتخابی مناسب برای استفاده طولانی مدت، بازی و پیاده روی تبدیل می نماید.

شیارهای فلکس حرکت پای شما را تقلید می کنند تا گامی طبیعی تر داشته باشید. خرید کتونی نایک ایرفورس Nike Air Force برای افرادی که علاقه مند به کفش هایی با طرح های اسپورت و خیابانی هستند مناسب تر است. فروش کتونی نایک ایرفورس هر ساله در تمام دنیا با تیراژ بسیار بالا تولید و بفروش می رسد. درست بعد از تولید اندکی از کفشهای ایر نایک و جذب مخاطبین بسیار زیاد، تولید انبوه آن آغاز شد و تحول و کارآفرینی عظیمی در دنیای کفش ورزشی ایجاد شد. برند نایک یکی از مطرحترین و معروفترین برندهای ورزشی است که اکثر دوستداران ورزش با انواع کفشها، کیف و لباسهای آن آشنایی دارند. جنس بالشتک ها از موادی بسیار نرم و در عین حال فوق العاده با دوام ساخته شده .

اینکه هر کدام از این بند ها دارای رنگ های مختلفی هستند ممکن است در سلیقه همه افراد نباشد به همین دلیل قشر خاصی از جوانان و نوجوانان با سلیقه های متفاوت از این مدل استفاده می کنند. معمولا هم جوانان و نوجوانان علاقه زیادی به پوشیدن این نوع کفش ها دارند. معمولا به هنگام ورزش، نیمی از وزن بدن روی پا قرار میگیرد و امکان زمین خوردن افزایش پیدا میکند. در هنگام انجام فعالیت های بدنی نیمی از وزن بدن به پا وارد می شود .و به همین علت خطر زمین خوردن هنگام ورزش وجود دارد. نکته جالبی که در این کفش وجود دارد این است که هر کدام دارای یک نوع بند رنگی است. هر کدام از سیستم هوای به کار رفته در کتانی نایک ایر دارای اتاقکهایی پر از هوای فشرده شده است که بر اساس ساختار کفش درون آن جاسازی میشود. کفش ایر نایک NIKE، کفش کتانی دخترانه که به رنگ طوسی می باشد.