بایگانیهای کفش اسپرت مردانه نایک – فروشگاه کفش و کتونی استور

اما بر اساس صد برند برتر اینتربال که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، نایک در مقایسه با آدیداس که رتبه ی پنجاه و پنج لیست بود رتبه ی هجده را در اختیار داشت. بسیاری از طرفداران و علاقهمندان به کفش ورزشی هنوز هم این مدل را یکی از بهترین مدلهایی میدانند که تا کنون کانیه وست منتشر کرده است. محصول بالشتک ها و فناوری فلای وایر تا تنش های عمودی به پا شما در راه رفتن های زیادی، کاهش یابد. قبل از شکلگیری هویت اصلی این مدل کفش، خط تولید نایک ایر جردن ۱ با تولید مدل جردن ۱ راه اندازی شده بود و سی سال بعد کفش نایک ایر جردن وان رونمایی شد، طرفداران کفشهای برند نایک عموما بر این باورند که استایلهای جدید از این کفش باید طراحی و تولید شود.

دلیل محبوبیت برند نایک چیست؟ کفشی که نایک برای استیو طراحی کرد، شامل ایر کیسههای بالشتکی است که در پایین زیره میانی و پنجه کفش قرار میگیرد. برای اولین بار کفش نایک مگ در فیلم «بازگشت به آینده، قسمت دوم» نمایش داده شد، همین امر باعث شده که نایک ایر مگ به یکی از پرطرفدارترین کفشهای ورزشی در جهان تبدیل شود. یکی دیگر از کفشهای کلاسیک برند نایک برگرفته از خط ایر مکس، کفش نایک مدل ایر مکس ۹۰ است که توسط تینکر هاتفیلد طراحی شده است. کفش مناسب برای قدم زدن در سواحل، نایک کورتز در ابتدا به عنوان کفش مناسب برای ورزش دو طراحی شده بود، اما امرزوه به لطف طراحی کلاسیک و لایه چرمی بالای آن و کفی پلاستیکی فوق العاده به یکی از محبوبترین و پرفروشترین کفشهای این برند تبدیل شده است. در ادامه این نوشتار سعی داریم، ۱۵ مورد از برجستهترین و بهترین مدلهای کفش نایکی در تمام این دوران را بررسی کنیم، پس از خواندن این مطلب میتوانید چند کفش زیبا و راحت به کمد کفشهای خود اضافه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کفش و قیمت آن می توانید به لینک زیر مراجعه کنید. با مراجعه به لینک زیر می توانید اطلاعات بیشتری در مورد محصول و قیمت آن پیدا کنید. اگر می خواهید از قیمت این محصول اورجینال و شرایط تحویل آن مطلع شوید پیشنهاد میکنیم سری به لینک زیر بزنید. همچنین ما به عنوان فروشگاه کتونی جردن جدیدترین مدلهای کتانی جردن را به مشتریان خود ارائه میکنیم. با کلیک روی لینک زیر میتوانید قیمت دقیق این محصول و همچنین محصولات مشابه با این محصول را مشاهده کنید. مشابه با مدل فوق الذکر کفش نایک دانک، Swoosh یک نسخه جایگزین برای این نوع کفش ورزشی طراحی کرده است، اصلاحات انجام شده در ساختار این کفش ورزشی آن را به طور خاص برای انجام ورزشهایی نظیر اسکیت بورد به گزینهای مناسب تبدیل کرده است. در ادامه همکاری کانیه وست با نایک در مراسم افتاحیه مدل ایر ایزی در سال ۲۰۱۲ مدل جدیدی به نام ایر ایزی ۲ معرفی شد.

در سال ۱۹۸۲ این مدل کفش به عنوان کفش مناسب برای ورزش بسکتبال معرفی شد، هنوز هم کفش نایک ایر فورس وان یکی از کلاسیکترین مدل ها در دوران مدرن امروزی است. این محصول گامی برای ساخت خط تولید کفش های ایر مکس بوده است که هنوز هم با گذشت چندین دهه مشغول به فعالیت است. هنوز هم این کفش با همان اصالت اصلی خود تولید میشود. ضخیم کردن لایه بالشتکی کفش و قرار دادن زوم ایر در بخش میانی از تغییرات اصلی کفش نایک دانک بوده است. بسیاری از محصولات جعلی در بسته بندی اصلی خود عرضه نمیشوند. بسته بندی کفش های خود را چک کنید. کتانی مردانه مدل NIKE COURT BOROUGH MID از محصولات بندی این برند آمریکایی بوده که ساق بلند است و به خوبی مچ پا شما را کاور می کند. بدون شک در حال حاضر برند نایک یکی از محبوبترین برندهای تولید کننده لباس و لوازم ورزشی در سراسر دنیاست، از همان ابتدای زمان تاسیس این برند طراحی و خلاقیتهای نوآورانه به خصوص در زمینه کفش باعث شد که این شرکت به یکی از ماندگارترین و مشهورترین برندهای تولید کننده لوازم ورزشی تبدیل شود.