بایگانیهای کفش اسپرت مردانه نایک – فروشگاه کفش و کتونی استور

کفش های نایک (Nike) کمی کوچکتر از کفش های رقبای خود مانند آدیداس و ریبوک هستند. نایک بهتر است یا آدیداس؟ افرادی با پای پهن بهتر است سایز بزرگتر و پهن تر را سفارش دهند. بر روی یک سطح سخت تکه ای کاغذ سفید قرار دهید و بر روی آن صاف بایستید و با پا به کف فشار وارد کنید. نکته ای که هنگام خرید کفش غیر اصل به آن توجه کنید این است که درجه های کیفی متفاوتی دارند و همه مانند یکدیگر نیستند. هنگام خرید کفش نایک (Nike) نیم سایز و یا حتی یک سایز بزرگتر انتخاب کنید. برای مثال اگر شما CM 25 در آدیداس هستید، CM 25 را در ردیف جدول کفش نایک (Nike) رفرنس قرار دهید. در اینجا جدول سایز کفش نایک (Nike) ارائه می شود.

با استفاده از توضیحات زیر و جدول سایز کفش نایک (Nike)، سایز خود را انتخاب نمایید. در طی 6 دهه فعالیت این شرکت بزرگ،ورزشکاران بسیاری با نایک همکاری کردند.اولین حامی ورزش حرفهای که به تبلیغ این برند امریکایی پرداخت تنیسور نام آشنای رومانیایی ایلیه ناستاسه بوده است.نایک حامی بسیاری از ورزشکاران دو و میدانی موفق دیگر نظیر کارل لوییس،جکی جوینر-کرسی و سباستین کو بوده است. محصولی که در این عکس مشاهده می کنید، سه وجه NIKE TANJUN SE است که رویه پارچه ای نرم داشته و زیر آن نیز برای کاهش تنش های عمودی وارده به کف پا دوندگان، یک فوم به کار رفته که از جنس لاستیک است و در برایر اصطکاک، مقاومت خوبی دارد. و به خاطر داشته باشید زمانیکه کفش رانینگ می خرید چند سانتیمتری بیشتر، به سایز واقعی پای خود اضافه کنید.

نایکی که در ایران آن را نایک هم میخوانند شرکت آمریکایی چند ملیتی است که در زمینه طراحی، تولید، توسعه و عرضه محصولاتی نظیر کفش، پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی به بازار جهانی فعالیت میکند. زیره کفش، آج دار است و کفی فلکسیبل (منعطف) دارد. در این کفش، رویه هایی با نام FLYKNIT که از الیاف ساخته شده و از فناوری فلای وایر در تولید آن استفاده شده است. ماه گذشته هنگامی که نایک با Zion Williamson ، که بهترین انتخاب کلی بین نیمکت نشینان NBA 2019 بود، یک قرارداد بازاریابی دیگر به دست آورد. با استفاده از خط کش فاصلۀ بین پنجه تا پاشنه را اندازه بگیرید. به دنبال تفاوت خاصی بین مدلهای کفش نایک پسرانه و دخترانه نباشید چون برند نایک، زمان تولید کتانی چنین ویژگی را لحاظ نکرده و تنها تلاش کرده است بر اساس سلیقه دختران و پسران، مدلهای متنوعی از طراحی کتانی را ارائه کند.

البته طول پاشنه تا پنجه تنها فاکتور برای انتخاب مناسب نمی باشد. در پایان دهه ، نایک جایگاه خود را به عنوان رهبر صنعت به دست آورد ، اولین و تنها باری که یک شرکت در صنعت کفش / پوشاک ورزشی چنین دستاوردی را به دست آورد. به همان سایز CM یا JP تکیه کنید که جای خوبی برای شروع است. گذشته از این چهار سایز فقط CM ( مخفف سانتیمتر) نشان دهندۀ طول واقعی پا است. در این تصویر، رنگ دیگری از مدل ایر ماکس اسنشال نود بژ بندی را شاهد هستید که همان طور که قبلا هم اشاره کردیم، زیره آن با دوام بوده و از فناوری ایر ماکس سود می برد. کفش باریک نایک (Nike) حجم کمتری در رویه دارد و لایۀ میانی و کفی کفش مانند کفش با عرض معمولی است.