بایگانیهای کفش اسپرت مردانه نایک – فروشگاه کفش و کتونی استور

کفش نایک برای انجام فعالیت های ورزشی و تمرینات تناسب اندام یا حتی راه رفتن و پیاده روی ساده که بخواهید کارهای روزانه تان را انجام دهید مناسب است. 2)انعطاف پذیری بالا:ورزشکاران در هر زمینه ورزشی به عمکرد اجرایی متفاوتی برای انجام ورزش مورد نظرشان احتیاج دارند. نایک (تلفظ صحیح نایکی) یکی از معروف ترین و محبوب ترین برندتولیدکنندگان پوشاک و تجهیزات ورزشی در دنیا است. عبارت چاپ شده «انجیل لوقا 10:18» بر روی کفش به این آیه از کتاب مقدس اشاره می­کند: «من شیطان را دیدم که مثل صاعقه از آسمان سقوط کرد.» در ادامه بند کفش­ها منقش به یک سری پنج ضلعی برنزی است که بر زیبایی کار می­افزاید. سیستم طراحی شده در نایک ایر مکس برای این موضوع مهم و رفع نیاز های ورزشی گوناگون پاسخگو می باشد.

در پایان دهه ، نایک جایگاه خود را به عنوان رهبر صنعت به دست آورد ، اولین و تنها باری که یک شرکت در صنعت کفش / پوشاک ورزشی چنین دستاوردی را به دست آورد. این کفش در تعدادی محدود و از 25 جولای عرضه شده و در اختیار برخی کاربران ویژه محصولات این شرکت قرار گرفته است. کیفیت بالا و راحتی مثالزدنی را میتوان از جمله ویژگیهای بارز کفشهای ساخت شرکت نایک دانست. کفش کتانی مردانه و زنانه نایک ایرمکس Air Max Flyknit 270 مدل 1713 زیره EVA و ژله ای کمترین وزن ۱۰۰ الی ۲۰۰ گرم به بالا در هر جفت زیره امکان شکستن ندارد امکان سایش متوسط عایق حرارتی قدرت اصطکاک متوسط نوع مواد فوق العاده نرم که در وزن های بالای ۱۰۰ کیلوگرم باعث له شدن زیره و کم شده ارتفاع زیره میشود و عمدتا مصرفی تابستان میباشد.

3)استحکام بالا و ضربه پذیری: سیستم کوشن کتونی نایک ایر مکس برای طول عمرمفیدکفش و مقاومت بالاطراحی گردیده است.که به مرور زمان فرم خود را از دست نمیدهند، هربارکه پای شمابا زمین برخوردمیکندهمزمان با هر ضربه، هوای داخل کوشنها به سمت بالا پرتاب خواهد شد. تقریبا نیمیاز این دانههای پلاستیکی در قسمت پاشنه کفش یعنی جایی که بیشترین نیرو از زمین به پا وارد میشود، جای داده شدهاند. بعد از آن به فرم استوک ها توجه کنید که با فشار دست فرو نرفته و محکم باشند. شما میتوانید همین الان برای دیدن طرح های مختلف آن به صفحه محصول ما مراجعه کنید. نایک ایر ماکسNike Air max یک خط تولید کفش توسط شرکت نایک، شرکتی است که اولین مدل آن در سال ۱۹۸۷ منتشر شد می باشد.نخستین کسی که طرح استفاده از هوای فشرده در کفش را به شرکت نایک پیشنهاد کرد فرانک رودی نام داشت.که این طرح از روی طرحی در مهندس هوافضا الگوبرداری شد.

این شرکت مجدانه تلاش میکند تا بتواند راهحلهایی را برای رفع معضل گسترش استفاده از مواد پلاستیکی در محصولات خود پیدا کرده و کفشهایی کاملا دوستدار محیط زیست را به بازار عرضه کند. به سبب استفاده از تکنولوژی FLYKNIT MAX باعث کاهش فشار وارده به پاو انتقال فشار به زمین میگرددو از بروز هر گونه آسیب جلوگیری میکند.از دیگر مزایای این تکنولوژی پخش یکنواخت وزن بدن است. نکته بسیار مهم اینکه از هر برندی قصد خرید دارید باید کتانی اصلی را خریداری کنید با استفاده از لیست زیر می توانید تمامی کفش های نایک و آیداس را مشاهده کنید. 1)کفش نایک ایر مکس مدل Nike Air Max 95:این کفش به عنوان نمادی از بدن انسان طراحی شده است، توری بالای آن نیز نشان ازپوست،پانلهابه عنوان ماهیچهها و حلقههای توری دندههای انسان دارد.