بایگانیهای کفش اسپرت مردانه نایک – فروشگاه کفش و کتونی استور

تعداد محدودی از نایک ایر مگ در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۶ توسط بنیاد مایکل جی فاکس در یک حراجی به فروش گذاشته شد، بنیاد درآمد حاصل از فروش این مدل را صرف انجام تحقیقات در زمینه بیماری پارکینسون کرد. دانیل گرینبرگ، موسس این شرکت در مصاحبه با نیویورک تایمز گفت: این مقدار خون حاصل ترکیب قطرات خون شش نفر اعضای تیم MSCHF با جوهر قرمز رنگی است که داخل حباب موجود پشت کفش­­های ورزشی نایک تزریق می­گردد! برای اولین بار کفش نایک مگ در فیلم «بازگشت به آینده، قسمت دوم» نمایش داده شد، همین امر باعث شده که نایک ایر مگ به یکی از پرطرفدارترین کفشهای ورزشی در جهان تبدیل شود.

کفش سفید چرم و سوراخهای واقع بر روی بخش فوقانی چرم که به عنوان راهی برای تهویه هوا تعبیه شده است، نشان از این مدل کفش دارد. کفش مناسب برای قدم زدن در سواحل، نایک کورتز در ابتدا به عنوان کفش مناسب برای ورزش دو طراحی شده بود، اما امرزوه به لطف طراحی کلاسیک و لایه چرمی بالای آن و کفی پلاستیکی فوق العاده به یکی از محبوبترین و پرفروشترین کفشهای این برند تبدیل شده است. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در زمینه فروش کتانی نایک ارزان و قیمت مناسب فعالیت داشته و قیمت کتونی ورزشی نایک را برای شما مناسب در نظر گرفته است. این تدبیر در قیمت گذاری علاوه بر دیده شدن محصولات جدید باعث به فروش رفتن محصولات قدیمی می شود. محبوبیت این برند باعث می شود که افراد سوداگر به فکر سوء استفاده از آن و تولید کفش های تقلبی باشند.

طراحی کاملا نوآورانه نایک و اجرای خلاقانه آن در واحد ایر مکس باعث شد که تمام دنیا تمام قد در برابر آن قرار گیرند، احساس راحتی فوق العاده این کفش تجربه بینظیری را به مشتریان نایک هدیه کرده است. قبل از شکلگیری هویت اصلی این مدل کفش، خط تولید نایک ایر جردن ۱ با تولید مدل جردن ۱ راه اندازی شده بود و سی سال بعد کفش نایک ایر جردن وان رونمایی شد، طرفداران کفشهای برند نایک عموما بر این باورند که استایلهای جدید از این کفش باید طراحی و تولید شود. برای نخستین بار در سال ۱۹۹۱ یکی از محبوبترین محصولات برند نایک با نام Nike Air Huarache به بازار معرفی شد. این کتانی بهصورتی طراحی شده که نقش یک ضربهگیر را برای بدن ایفا کرده و از وارد آمدن فشار به پاها و سایر اندامهای بدن جلوگیری میکند.

مهمترین ویژگی این کفشها بسته شدن خودکار بندهای آن بود که در فیلم توسط جلوههای ویژه این کار انجام میشد. کفش نایک ایر مکس یکی از کفشهای محبوب و ماندگار در طول تمام سالهای تولید بوده است، این ماندگاری به لطف ویژگی لایههای ایر مکس بر روی بخش میانی کفش بوده است که در نگاه اول به نظر میرسد در این لایه هوا جمع شده است. برجستهترین ویژگی این مدل کفش، روکش آن است که به عنوان یک اسکلت خارجی برای پا عمل میکند و تمامی کف پا، سطح پا و مچ پا را در بر میگیرد. کتونی ورزشی در رده های مختلف و البته با برندهای متفاوتی تولید شده است که باید آگاهانه بهترین کتونی ورزشی را انتخاب نمایید.