بایگانیهای کتونی نایک – فروشگاه اینترنتی کفش ، کتانی و کیف جیوری

کافیست برنامه را نصب کنید در یک محیط صاف دوربین گوشی را به سمت پای خود بگیرید ۳۰ ثانیه صبر کنید پس از پردازش برنامه به شما می گوید که سایز پای تان چند است. این کوشنها هیچگاه در اثر فشار فرورفته نمیشوند و به همان شکل اولیه باز میگردند در نتیجه هر بار که گام بر میدارید هم زمان هوای داخل کوشنها نیز همراه با گامهای شما به سمت بالا پرتاب میشود در نتیجه انرژی صرف شده به پای شما باز میگردد و هرگز دچار خستگی نمیشوید بلکه انرژی شما برای برداشتن گامهای بعدی بیشتر نیز خواهد شد. با افزایش روز افزون محصولات نایک، این برند هرساله مدل های جدید با قابلیت های جدیدی به بازار عرضه می¬کند. برند نایکی هزینههای زیادی را صرف تحقیق و توسعه کفش های خود میکند و هر ساله از جدیدترین فناوری ها برای تولید کفش استفاده می کنند.

تولید کنندگان کتونیهای نایک زمان طراحی مدلهای مختلف این کفش، دقت بسیار زیادی جهت هماهنگ بودن ساختار کفش با سیستم سلامتی بدن شما ترتیب دادهاند، اگر قصد خرید یک کتونی نایک را دارید بهتر است با ویژگیهای مختلف این کتونی که موجب حفظ سلامتی شما زمان ورزش میشود آشنا شوید. دفتر مرکزی این شرکت در آمریکا است.این برند بزرگترین تولیدکننده در زمینه تولید کفشهای ورزشی، البسه و پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی محسوب میگردد. تولید کتانی ورزشی Air Max خیلی زود مورد توجه ورزشکاران حرفه ای قرار گرفت و باعث فروش هرچه بیشتر این محصول شد. برای جلوگیری از این حوادث کتانی نایک ایر با استفاده از تکنولوژی پیشرفته با فشرده سازی هوا سبب میشود تا فشار کمتری به بدن شما وارد شود در نتیجه بسیاری از ورزشکاران به ویژه برای مسابقات از این کفش استفاده میکنند.

البته توجه داشته باشید که وقتی به کفش خود استراحت میدهید، آنها را در جایی خشک و خنک و بدون چروکیدگی و فشار نگهداری کنید . زمان انجام حرکات فشاری همچون پرش یا دویدن اگر از کفشهای معمولی استفاده کنید در صورت انجام یک حرکت اشتباه، فشار زیادی به زانوهایتان وارد میشود و احتمال آسیب در این قسمت برای شما وجود دارد. این تکنولوژی خاص در کتانی نایک به صورت یک توده هوای کاملا فشرده در کیسههای مقاوم و در عین حال انعطافپذیر در لایه میانی کفش نایک و زیر بخشهای پاشنه است که در جلوی کتونی ورزشی قرار میگیرد. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شدهاند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کتانی نایک شاپ رشت ندارد.

در ذهن آن ها تولید اولین کفش نایک همیشه وجود داشت اما اینکه به فروش می رسد یا نه مورد بحث هر دویشان بود. کفش جردن نیز یکی دیگر از کتونیهای تولید شده توسط برند نایک است، در ابتدا این کتونیها برای ورزشکاران حرفهای رشته بسکتبال تولید میشد اما با گذشت زمان و افزایش استقبال دیگر ورزشکاران از کتونیهای جردن، تولید آنها برای ورزشکاران سایر رشتههای ورزشی نیز آغاز شد. البته این نکته در مورد هر لباس، کفش و یا کیف دیگری هم صدق میکند. پاشنه کفش کتانی هم مثل بند کفش در ظاهر مرتب شما بسیار موثر است. وزن زیاد همراه با ساختار سفت و محکم باعث شده بود تا ورزشکاران این رشته علاوه بر آسیب دییدگی های شدید، نارضایتی های زیادی هم داشته باشند.