آنلاین اسپرت – مطالب – سامانه ورزش

Converse قدیمی 95 ساله ای از North Andover ، ماساچوست ، بیشتر به خاطر کفش های كتانی تمام عیار Chuck Taylor معروف بود ، محصولی كه برای بسیاری از نوجوانان و جوانان به عنوان نقطه شروع کتونی نایک مورد شناخت است. نمیشود گفت این کفش مناسب ترین کفش است اما می توانید این کفش را با یک تن از انواع لباس های مختلف بپوشید و تمام طول روز با نشاط به نظر برسید. توجه داشته باشید که با داشتن و خرید کفش نایک تمام نیازهای ورزشی شما رفع نمی شود و باید با توجه به نیازتان و کاری که می خواهید انجام دهید کتونی نایک مورد نظرتان را انتخاب کنید. این کتانی در این لیست قرار دارد زیرا مایکل جردن ویلکینز آن ها را پوشید و همین باعث شده این کتانی حتی با ارزش تر هم شود و از آن زمان به بعد ، تعداد زیادی از آن ها مجدداً ساخته شده است ، با این حال اولین ها ارزش بیشتری دارند بنابراین اگر می توانید یک جفت از آن ها را پیدا کنید ، قدرش را بدانید .

این کفش کاملا معمولی به نظر می رسد که به دلیل تعداد محدودشان ، در سال 2005 ساخته شدند. در سال 1994 ، نایک چندین بازیکن جداگانه از تیم ملی برزیل جام جهانی را به خدمت گرفت. قبل از ایجاد همکاری با برند آدیداس، کانیه وست در سال ۲۰۰۹ نایک ایر ایزی را منتشر کرد. به مناسبت بزرگداشت بازنشستگی درک جاتر در سال 2017 ، برند جردن پنج جفت مخملی دریایی از این کفش را در حراج فروشگاه پاپ آپ در نزدیکی استادیوم یانکی عرضه کرد. آنها بسیار عالی به نظر می رسند ، راحت پوشیده می شوند و مترادف با خود افسانه ی مایکل جردن هستند. تنها جفت کفش ورزشی آدیداس که در لیست ما قرار دارد، این کفش است.این سبک کفش فقط مخصوص یک نوع خاص از افراد است اما در کل کفش مناسبی برای همه افراد می باشد.

این نوع از کفش نایک، دیزاینی متفاوت و پیشرفته دارد مخصوصا زیره کفش که از فناوری ضربه گیرِ پیشرفته ای بهره میبرد و به صورت دو تکه دیده میشود و کاملا جلب توجه میکند. علاوه بر اینها نایکی برای مناسبتهای ورزشی مختلف مثل المپیکها و جامهای جهانی و انواع تورنمنت های ورزشی، مدل جدید کفش ورزشی ارائه میکند و این مدلهای مناسبتی توجههای زیادی را به خود جلب میکنند. این کفش هنوز یک کفش فوق العاده محبوب است و به طور مداوم رنگ های جدیدش تولید می شوند و با این حال ، سبک های قدیمی تری هستند که بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. اگر کمی رنگ روی کفش تان دوست داشته باشید ، این مدل یزی می تواند برای شما مناسب باشد. این کفش منحصر به فرد رنگ و محبوبیتی در بین بازیکنان بیس بال داشت که باعث افزایش فروش آن شده بود و به این معنی است که به سرعت فروخته شد.

همانطور که در دنیای مد نمناک می خوانید کلکسیونرها عاشق یک جفت خوب جوردان 4s هستند ، بنابراین بیشتر علاقه مندان برای تأمین یک جفت منحصر به فرد از این کفش ، هزینه لازم را می پردازند. با گذشت زمان آن ها بیشتر و بیشتر محبوب شدند و قیمتش منعکس کننده منحصر به فرد بودنش شد. ضد شوک ، مهار کننده ضربه : به لطف فناوری های به کار رفته در کفش (مثل تکنولوژی ایر و وجود کپسول های ریز در پاشنه و پنجه) هنگام دویدن بیشترین فشار و شوک که از سطح زمین به کفش و پا وارد میشود مهار می کند. نرمی: این کفش ها به دلیل انعطاف بالا و داشتن بالشتک موجود در استر کفش و زبانه ی بالشتک مانند، باعث شده که مصرف کننده در هنگام پیاده روی هیچ فشاری احساس نکند به طوری که انگار چیزی در پایش نیست. ۳- سبک و انعطاف پذیر باشد به نحوی که در درازمدت پا را دچار خستگی و آسیب ناشی از سنگینی و فشار وارده نکند.